• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    RENDORF: Tohle je oblíbený styl internetového humoru, kdy se vezme oficiální fotografie, na které je "významný objekt/osoba" + okolí, a pak se na tu fotografii postupně víc a víc zoomuje, ovšem střed zoomu se zaměřuje na něco jiného než významný objekt/osobu, nejlépe: jinou osobu, která se tváří nepatřičně (škleb, zamračení, vraždící pohled), osobu, která se nepatřičně chová (rýpání v nose, předstírání práce...), nebo jiný detail, který je komický (šukající pes, erekce malého chlapce...)

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NAZARETSKY: ale vůbec ne - můžeš přejít až ke kolejím a pak se musíš vrátit. to je fér. tedy pokud nejsi tramvaj - pak můžeš přejít celý přechod
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    MAKROUSEK: Asi jako kdybych jel s ho.nocucem. Ok, ale sem si říkal, jestli třeba nemá něco mezi zubama nebo s vlasama ...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RENDORF: Jak by ses tvaril, kdybys musel vozit Zemana?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NAZARETSKY: hele von je při sobotě trochu blbej což?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    VEENA: Kdyby chteli zrusit zebru, tak ji "roztrousej" celou, zejo. Takhle je tam ta zebra presne uplne spatne stejne jako popisuje tebou linkovany clanek. Takze se o zamer nejedna v zadnem pripade.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    WRYKOLAKAS: aj, mea culpa, myslim ze pudu vratit prukazku od Geek Girls :-)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    WRYKOLAKAS: Jo takhle, jsem si říkal, jestli to je o tom, že se asi deset let neviděli...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SHEALA: ze star wars....
    to co řiká anakin je trochu creepy, proto ten její křečovitej úsměv
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    VEENA: v rok 2009 neverim, nepamatuju si, ze by takovy byl..
    VEENA
    VEENA --- ---
    (Pro ty, co to nechtějí číst - vyhláška z roku 2009 stanoví, že "zebra" smí přes tramvajový pás vést pouze na semaforech a proto se v roce 2009 taky začaly takové přechody rušit)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VEENA: neštvi, mám to jít hledat v zákonech?
    VEENA
    VEENA --- ---
    Už sem myslel, že to nedošlo jenom mě. A dneska mě to konečně trklo, když sem se na to podíval znovu.

    Nicméně nechci kazit vtip, ale přechod přes tramvajové koleje je vlastně špatně, takže to roztroušení je možná schválně.

    Ale jo, vypadá to stupidně.
    YOT
    YOT --- ---
    Žertovná společenská hra pro dva a více dlaždičů? Hra založená na tetris a puzzle?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ARAON: bohužel jen náhodné seskupení kostek
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ARAON: ano.. je.. troling je umnění.
    ARAON
    ARAON --- ---
    MAKROUSEK: A já myslel, že je to umění...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam