• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES: ano.

    ve smyslu, ze hodne. Dinner was good AF. nebo This meme is dank AF. No a proto je American Air Force nejpatriotictejsi, protze je US AF.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SLEEPLESS8: united states as fuck?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FIONOR: AF je zkratka 'as fuck'
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SALVATOR: ne Radka, její snacha
    MATHES
    MATHES --- ---
    SALVATOR: predpokladam, ze si tou kreditkou udelas lajnu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    J4C0B1M: Aha, neznám, dík.
    RADOWAN: Jo tak, už chápu. Díky.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    SALVATOR: ono kdyz spolu ziji dva kokoti, tak kazda chvilka kdy neni druhy vystaven primo kokotismu toho druheho [a obracene], urcite dlohodobosti manzelstvi pomuze #mastercard #30minsvobody
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MATHES: Jako Helena Třeštíková? Ale eště prosím vysvětlit ten status, jak se zachraňuje manželství během půl hodiny pomocí kreditky?
    MATHES
    MATHES --- ---
    SALVATOR: trestikova napsala takovej "vtipnej" status, ze manzel konecne odesel z pokoje a tak ma od nej konecne na chvili klid a ma pul hodinu na to aby zachranila manzelstvi #mastercard.

    internet se toho chytnul.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Asi mi chybí kontext, help me, Obi Wan Kenobi, you're my only hope.

    [ MAMHESLO_123456 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ZIDANE: broskvova vodka je taky pro zensky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    aneb cimrmanova teorie externismu. Na začátku víme všechno a procesem poznání docházíme ke stavu kdy nevíme nic.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PANTARIL: Jsi-li muž, neřeš to. Rozdíl mezi "broskvovou" a "meruňkovou" pozná jen žena, pro muže je "broskvová" vodka, nikoliv barva.
    Tedy ano, taky mi oba ty objekty přijdou stejné barvy - a neřeším to.
    SKRU
    SKRU --- ---
    KYRBI: jeste bych dodal, ze se ten extra steh obcas dela (i bez vedomi ty matky) a je to dost kontroverzni vec, je to jakoze aby zencka zustala i po porodu uzka a chlap mel i dal "kvalitni" sexualni prozitek. muzou z toho byt nejaky zdravotni komplikace, asi pred rokem kolem toho byla "na zapade" docela afera, ve francii myslim. rika se tomu husband stitch nebo daddy stitch.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Tak to chce na té vtipnosti ještě trochu zapracovat.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PANTARIL: Za "tohle auditko" si dosaď "konkrétní IDčka" - támhle pán trousí "užitečné" trololo rady po širém nyxu; na rozdíl od Praashka to ale neprokládá Hitlerem, takže to na první pohled vypadá jako vážně míněný.
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    MAKROUSEK: ze zacatku jsem ten vtip chapal, ale ted jsem cim dal tim vic zmaten. Nevidim zadny ctverecek ale dva ruzne obdelnicky se stejnou barvou (a nejedna se o 1453AD). Cist si tohle auditko mi obcas prijde jako dost kontraproduktivni.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    lmao
    Red Dwarf - Já na druhou - vojenská šeď
    https://www.youtube.com/watch?v=siejk7zsjYY
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    THE_BALROG: Nemá takový to "kapátko" v malování? Tipuju, že vzal vobrázek "sosnul" a věděl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam