• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    [ MINERWA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Něco mi uniká, nebo je to MINERWA a nemám to řešit?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MATHES: Muzes mit XY kamarada a stale byt rasista.
    V tomhle pripade to bude hlavne z medii - Je to casta vymluva lidi co udelali neco spatneho.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MCKIDNEY: proc bude vypadat jako rasista?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CLBRX, FELCARKILLER: Je to pouze narazka na nesmyslnost "Some of my best friends are black" jako obhajoby. Kdyby to dorekl, tak bude vypadat jako rasista. (Bez ohledu na to, zda mezi XY ma kamarady.)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    CLBRX: a nebo si prave uvedomil, ze zadny kamarady mezi zidama nema a tudiz vyhozenim ho by mohl byt oznacen za rasistu ci co
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    MATHES: Imho:
    1) Řada jeho nejlepších přátel jsou židé.
    2) Když vyhodí pána žida - někdo by ho mohl nařknout, že důvodem k vyhození byl jeho původ. Což by mohlo jeho přátele židy popudit proti němu.
    3) Než, aby se vystavil riziku a dohadům, dovolí mu zůstat.

    Pro někoho může být i paradoxem (zdravím Praashka), že židovský původ se v tomhle případě neobrátil proti němu, ale posloužil imho jako pozitivně diskriminační faktor.


    SHEALA: Obecně problém dnešního průmyslového chovu zvířat - nadužívání antibiotik v chovu je běžnou praxí, vede totiž ke značnýmu přírůstku objemu masa a tudíž se skrmují zvířata Praashkama aniž by byla jakkoliv nemocná.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MATHES: je to jakési zamotané
    MATHES
    MATHES --- ---
    PRAASHEK: to bylo prvni co me napadlo, ale nejak mi nesedi, ze by z ni vyhazovali zida...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MATHES: možná to bylo ve sprše
    MATHES
    MATHES --- ---
    klasicka pondelni mentalni inkompetence - zkousel jsem si presednout, ale furt nic

    [ COSH @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GLADILAF: ach tak, já v tom hledala nějakou narážku na to, že chodíme i s nemocí na co jsou antibiotika do práce.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEJML: ah, aha, omlouvám se, tato další zábavná scénka z našeho veřejného života dokonale unikla mé pozornosti.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ASNEK: jsou za tím ilumináti - jde o budování egregora. (Neco jako kolektivního ducha v esoterickém smyslu)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    LODBROG: kthxbye
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ASNEK: *50. letech.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SIRIEN: v 50tych letech se tomu otevrene rikavalo budovani kultu osobnosti :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Nechcete si to v duchu dobrých Nyxích tradic jít vyřikat na Karlák? Zejtra kolem pátý by tam mohlo bejt volno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam