• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JUREE
    JUREE --- ---
    DANKLAR:
    Já to vidím taky jako celkem zajímavý..
    Mě připadá vtipná ta diskuze v odkaze pod tím .. No i když pak už spíš děsivá..
    MAGE
    MAGE --- ---
    DANKLAR: no možná kdyby to byl záměr a ne chyba =)
    Ono se s tím dá pak kouzlit městská knihovna
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PISKVOR: toho jsem si všiml, ale přišlo mi to zajímavý.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANKLAR: Font bez české diakritiky, tedy "ě" je v defaultním Times New Roman. A někdo to překreslil na zeď, aniž by mu to přišlo divný.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MALARKI: navic ted jsem dal nez kdy predtim, proto i tato odlisnost v britske verzi
    MAGE
    MAGE --- ---
    MALARKI: Toblerone UK zvětšila mezery v britske verzi z důvodu šetření respektive zdražování vstupů
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    CLBRX: co jsem se ptal, tak Harry dle knížek uměl mluvit s hady. Tady je obrázek, jak tuto činnost provádí, ale had mu ve skutečnosti vůbec nerozumí a ptá se "Cože?"
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    ZUZKAOU: v moji hlavě se Harry ani trochu nesnaží jenom toho hada Harry trolí, ale v moji hlavě bude něco špatně
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    ZUZKAOU: Ahaa, tak tenhle výraz jsem neznala - díky :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SEVEN: Harry se snaží, had mu nerozumí a posléze se ho zeptá slangovou angličtinou "cože"?
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    Prosím...
    [ LION_DON @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    Harryho a jeho "hadí řeč" jsem poznala, ale celý mi to smysl nedává. Děkuju
    SKRU
    SKRU --- ---
    HARALD: tak on to admiral byl ne? z casu rakouska-uherska..
    HARALD
    HARALD --- ---
    AZA_: Ten rozhovor takhle asi nikdy neproběhl, ale všechny uvedené jsou pravdivé. Maďarsko bylo mezi roky 1920 a 1946 formálně královstvím, nicméně v čele nebyl král, nýbrž regent Miklos Horny, který se nechal titulovat admirál. Maďarsko přišlo po první světové válce o většinu svého území. Za druhé světové jich část získali zpět na úkor tehdy samostatného Slovenska a Rumunska. Všechny tři státy přitom byly součástí německé, hitlerovské koalice.

    Takže vtip glosuje tehdejší situaci.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    AZA_: Jako ze to byla tehdy ponekud zmatena situace.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    REFALLENONE:
    LIQUID_SOUND:
    Jo, vybuchující telefony od Samsungu, ale navíc ten kluk na obrázku je Ahmed Mohamed, kterej přines do školy jako školní projekt home made digitální budík, a kvůli kterýmu vyklidili celou školu a jeho zatkli v domění, že to je bomba.
    Btw se pak navíc ukázalo, že podváděl, hodiny nepostavil on, ale jen vyndal vnitřnosti z koupenejch. Nemůžu potvrdit, že byly od Samsungu.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    LIQUID_SOUND: Samsung Galaxy Note, telefon, který exploduje. A ten kluk na obrázku, to je přece jasnej terorista
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam