• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TAP
    TAP --- ---
    LODBROG: can we fix it bude asi hláška z originálního Boba nebo prostě otázka, jestli to půjde ještě spravit. každopádně jak se spravuje vztah po tom, co chytíš partnerku s černochem v posteli, to netuším
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PISKVOR: SLEEPLESS8: ok, díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: Ta kytka je Aloe Vera, slovní hříčka na "I love you very much." Ha ha.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MYSHAAK: slovni hricka - ta trava je zrejme aloe vera - I love you very much
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    please...
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    KAKIHARA: Tak tuhle povídačku jsem fakt neznala, pořád mi vrtalo hlavou, co vadí holubům na rejži :-)))
    Dík!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SEVEN: Říká se ze kdyz se na svatbach hází rejze jakoze pro stesti nebo co, tak ji pak holubi sezobaj a ona v nich nabobtná a holubi pak explodujou (ta představa me furt fascinuje) + evidentně holubí svatba
    PECA
    PECA --- ---
    YOT: No vidíš, já to u nás ještě neviděl. Asi jiná země :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    aha, diky
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    POZITRON: jj, jak rika ARAON, variace na situace, kde kdyz borec oslovi holku (z jakyhokoliv duvodu, nebo ji treba jen podrzi dvere), ona ho hned odpalkuje, ze ma pritele..
    ARAON
    ARAON --- ---
    POZITRON: Variace na "I have a boyfriend" hadam?
    YOT
    YOT --- ---
    Nepamatuju si kdybych dostal za posledních, třeba osm let, pizzu z rozvážky která by ten píčinec neměla... Takže u nás prakticky neznámé?
    Vždycky mi to připomínalo toto
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Btw to asi bude průměrně větší velikostí pizzy. Například pizza od Pizza Hut označovaná jako "střední" má v US 12" a v Austrálii 9". "Velká" australská má 11", takže furt míň, než US střední. To se pak ty víka jinak prohejbaj, když sou pizzy velký jak kola od traktoru.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    jasny. dik.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MARASAN: Pizzy se vetsinou vozi na sobe a je to jen lehka papirova krabice. Proto se tam dava maly plastovy stojanek, ktery zabranuje tomu, aby se viko krabice pri prohnuti prilepilo na pizzu. Jmenuje se to "pizza saver" (viz https://en.wikipedia.org/wiki/Pizza_saver ).

    U nas prakticky nezname, v USA naprosto bezne.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MARASAN: Někomu ta židlička připomněla takový ten kus plastu/kolíček co se cpe do krabici k pizze přesně doprostřed (aby tam držela...?)?
    Takže proporcionálně by ta pizza byla opravdu veliká.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam