• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    YOT: tyve to by meli davat do ty pizzy ted. aspon by si ji lidi castejc kupovali aby mohli postavit poradnej hrad :-D
    PECA
    PECA --- ---
    YOT: No vidíš, já to u nás ještě neviděl. Asi jiná země :)
    YOT
    YOT --- ---
    Nepamatuju si kdybych dostal za posledních, třeba osm let, pizzu z rozvážky která by ten píčinec neměla... Takže u nás prakticky neznámé?
    Vždycky mi to připomínalo toto
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Btw to asi bude průměrně větší velikostí pizzy. Například pizza od Pizza Hut označovaná jako "střední" má v US 12" a v Austrálii 9". "Velká" australská má 11", takže furt míň, než US střední. To se pak ty víka jinak prohejbaj, když sou pizzy velký jak kola od traktoru.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    jasny. dik.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MARASAN: Pizzy se vetsinou vozi na sobe a je to jen lehka papirova krabice. Proto se tam dava maly plastovy stojanek, ktery zabranuje tomu, aby se viko krabice pri prohnuti prilepilo na pizzu. Jmenuje se to "pizza saver" (viz https://en.wikipedia.org/wiki/Pizza_saver ).

    U nas prakticky nezname, v USA naprosto bezne.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MARASAN: Někomu ta židlička připomněla takový ten kus plastu/kolíček co se cpe do krabici k pizze přesně doprostřed (aby tam držela...?)?
    Takže proporcionálně by ta pizza byla opravdu veliká.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    normalne to je fiat, ale nekdo tam dofotshopoval bmw predek
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: jo, okurkova sezona me napadla taky, ale ted asi zrovna maji o cem spat..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: to je pro novináři dobry
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    J4C0B1M: aha, cekal jsem ze to ma nejaky pribeh
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SLEEPLESS8: prostě si jen představ, že v tom chodíš po ulici, nic víc
    JUREE
    JUREE --- ---
    DANKLAR:
    Já to vidím taky jako celkem zajímavý..
    Mě připadá vtipná ta diskuze v odkaze pod tím .. No i když pak už spíš děsivá..
    MAGE
    MAGE --- ---
    DANKLAR: no možná kdyby to byl záměr a ne chyba =)
    Ono se s tím dá pak kouzlit městská knihovna
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PISKVOR: toho jsem si všiml, ale přišlo mi to zajímavý.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANKLAR: Font bez české diakritiky, tedy "ě" je v defaultním Times New Roman. A někdo to překreslil na zeď, aniž by mu to přišlo divný.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MALARKI: navic ted jsem dal nez kdy predtim, proto i tato odlisnost v britske verzi
    MAGE
    MAGE --- ---
    MALARKI: Toblerone UK zvětšila mezery v britske verzi z důvodu šetření respektive zdražování vstupů
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam