• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    CEAR
    CEAR --- ---
    KRUSTY_:
    KAKIHARA:

    To, že to je osoba značně vymaštěná je zcela nepochybné, tahle hláška očividně čerpá ze Stopařova průvodce, resp. ze Restaurantu na konci vesmíru. Asi je to metavtip, smysl to vůbec nedává, stejně jako odpověď na všechny otákzky (=42)....
    KRUSTY_
    KRUSTY_ --- ---
    KAKIHARA: Myslel jsem si to. Jen jsem chtel vedet, jestli mi neco uslo, nebo je to jen blbost :)
    KRUSTY_
    KRUSTY_ --- ---
    TAP
    TAP --- ---
    TAPINA: TAP & TAPINA strike again!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Can we fix it? Je tradiční věta, kterou začíná každý díl, než se rozběhnou všichni po práci a všechno samozřejmě opravit dokážou. No a zbytek vidíte.
    TAP
    TAP --- ---
    LODBROG: can we fix it bude asi hláška z originálního Boba nebo prostě otázka, jestli to půjde ještě spravit. každopádně jak se spravuje vztah po tom, co chytíš partnerku s černochem v posteli, to netuším
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PISKVOR: SLEEPLESS8: ok, díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: Ta kytka je Aloe Vera, slovní hříčka na "I love you very much." Ha ha.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MYSHAAK: slovni hricka - ta trava je zrejme aloe vera - I love you very much
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    please...
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    KAKIHARA: Tak tuhle povídačku jsem fakt neznala, pořád mi vrtalo hlavou, co vadí holubům na rejži :-)))
    Dík!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SEVEN: Říká se ze kdyz se na svatbach hází rejze jakoze pro stesti nebo co, tak ji pak holubi sezobaj a ona v nich nabobtná a holubi pak explodujou (ta představa me furt fascinuje) + evidentně holubí svatba
    PECA
    PECA --- ---
    YOT: No vidíš, já to u nás ještě neviděl. Asi jiná země :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    aha, diky
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    POZITRON: jj, jak rika ARAON, variace na situace, kde kdyz borec oslovi holku (z jakyhokoliv duvodu, nebo ji treba jen podrzi dvere), ona ho hned odpalkuje, ze ma pritele..
    ARAON
    ARAON --- ---
    POZITRON: Variace na "I have a boyfriend" hadam?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam