• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    WRYKOLAKAS:

    Adam Ruins Everything - The Truth About Hymens and Sex
    https://www.youtube.com/watch?v=1ikXim4wevc


    (pro forma)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    to je o tom, že Bůh má tak malýho čuráčka, že dokáže oplodnit pannu aniž by jí odpanil
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    NELLAS: a "neposkvrněné" početí
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DASHA: Josef a Marie.
    DASHA
    DASHA --- ---
    presednout jsem si zkousela a nepomohlo..
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SIRIEN: sakra odhlils mne...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ten moment kdy zjistite ze si vas dalo legendarni id rodne cislo do double ignoru a vy jste usetreni vecnych repostu a autistickych neomalenych kydu. thanks trump.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ASNEK: chceš na mínuskách spočítat množství jablíčkářů v tomhle klubu (kteří přežili infarkt po přečtení Tvého postu aspoň na tak dlouho, aby ještě stihli kliknout)?
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    TARMAQ: joo takze kdyz se ti zepsuje display tak ani nezmacknes F1 pro pomoc :)
    joo to zni jako vacsina tech 'genitalnich' reseni od jablek... ukousnuty kus mozgu jim ocividne porad chybi...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MAEQ: jj a tlacitka Esc + F1-F12 jsou resena dotykovym displayem namisto klaves..
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    NOFNAK: mám pocit, že nový Macbook má o několik portů méně a cenovku o několik stovek dolarů výše, jinak žádná podstatná vylepšení ..
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Jj, je to Ray.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ TOFI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    jen se potřebuju ujistit, jestli místo původního modela je to fakt Ray Koranteng, nebo jestli to třeba není photoshop Babiše do černocha. Porucha rozpoznávání obličejů je zlo. (Jo, vím o tom hiphopu kolem letáku z Lídlu)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LUCYA: jenze velka rucicka na 12 je narazka na penis a mala rucicka na 10 je pijici zena.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    SALVATOR: přesně tak. V semifinále posledního mistrovství světa porazili Němci Brazílii 7:1.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nechápu tohle. Chybí mi nějakej fotbalovej kontext nebo co?

    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Ona to JE pomůcka na holení ve sprše, ale zajímalo by mě, jak se liší cena, když se prodává v tom šukacím obalu (a počítám v příslušném obchodě).
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ASNEK: hmm, tak přecejenom. Ok, tak díky za vysvětlení každopádně.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ASNEK: a ucpanej odpad
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    VESPER_INDIGO: ona pomucka je prodavana udajne k usnadneni sexu ve sprse...

    ale dotycna zjistila ze ji to zazracne zlepsuje a dela pohodlnejsi i holeni jeji holeni... casti na kterou se normalne blbe dosahnes bez pokrceni nohou...

    takze misto sexu ve sprse ma jeji chlap nejspis jenom zensku z hladkyma nohama...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam