• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DREWDARK: ve 30. letech byla Baarová (zda údajně, nebo doopravdy, to dnes těžko říct) milenkou Goebbelse, což vedlo k tomu, že po válce byla dost dlouho vyšetřovaná (a ve vazbě) za údajnou kolaboraci během války. Takže tenhle chlap jí moc štěstí nepřinesl.
    A loni o ní Filip Renč natočil kritikou velmi strhaný a komerčně značně neúspěšný film.
    SWT
    SWT --- ---
    Renč režíroval film Lída Baarová. Asi ne zrovna dobře, když "neměla štěstí".
    DASHA
    DASHA --- ---
    NELLAS: jsem lama, diky =)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HARALD: Já bych si jen dovolila podotknout. Doktrína. Uff, to se mi ulevilo :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: nechytla dědičný hřích... zní jak nějaká léčitelná STD. Viděls Assassin's Creed? (povšechně průměrnej akčňák btw. - sice neokouzlí, ale ani neurazí, ucházející 3Dčko a fakt dobrá choreografie bojovejch scén, i když nevim jak moc si to užije někdo kdo případně sám nic netrénuje)
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    MCKIDNEY: Aha, dík.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TYRKYS2: Natrel skoro celou strechu a nejak se zasekl.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GLADILAF: OMG. :)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    HARALD: no spermie je haploidní... vytvořit spermii s oběma chromozomama, tak to je přesně ten Božskej Zázrak
    HARALD
    HARALD --- ---
    WRYKOLAKAS: To už je snazší tam zhmotnit ve vejcovodu spermii s párem chromozomů XY. Zdroje o tom jakou formou to proběhlo mlčí. A pro křesťany to ani není podstatné. :)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    HARALD: z hlediska dnešních poznatků.... Marii někdo do dělohy vložil už oplodněný vejce....
    HARALD
    HARALD --- ---
    SOLNAKAR: Je jasné, co chceš říct, ale věcně nemáš pravdu. Neposkvrněné početí je pojem užívaný pro početí Panny Marie, při kterém - podle doktrýny římskokatolické církve - její rodiče šukali ale ona sama z toho nechytla dědičný hřích. Ostatní křesťanské církve římanům říkají, že je to blbost.

    To, co se vztahuje k Ježíškovi, je označováno jako početí z Ducha svatého, tedy bez šukání.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    WRYKOLAKAS:

    Adam Ruins Everything - The Truth About Hymens and Sex
    https://www.youtube.com/watch?v=1ikXim4wevc


    (pro forma)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    to je o tom, že Bůh má tak malýho čuráčka, že dokáže oplodnit pannu aniž by jí odpanil
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    NELLAS: a "neposkvrněné" početí
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DASHA: Josef a Marie.
    DASHA
    DASHA --- ---
    presednout jsem si zkousela a nepomohlo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam