• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    YOT: Renč byl mladý a nadějný režisér. jenže pak přišly devadesátky a když skončily, tak Renč s drogami nepřestal...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    NELLAS: Ah, OK diky :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Tak ten florbal v Český Třebový byl prej pěknej propadák...

    ...neco mi zcela jiste uniklo.
    YOT
    YOT --- ---
    SULTHAN: Nechápeš.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SULTHAN: dotazy na rádio Jerevan jsou věčné, koukám...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    YOT: Uz chapu, takze to nebyla Lida Barova, ale nejaky klip, nebylo to 20 milionu, ale par set tisic, nebyl to Renc, ale mozna nekdo jiny, a mas to od zahradnika z Brna.
    Kvalitni informacni zdroj.
    YOT
    YOT --- ---
    SULTHAN: Při natáčení dokonce možná i té Baarové, já si spíš myslím že to byl klip pro Báru Basikovou, ve vile Tugendhat zničili vanu za xset tisíc. Možná to někdo najde v nějakejch zprávách já to mám od lidí co dělají u Tugendhat/Love-Bearů zahrady.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    YOT: zdroj?
    YOT
    YOT --- ---
    Původně film stál jen těch 60, ale při natáčení rozsedli dvě unikátní mramorový vany každou za 10 a bylo...
    On Renč není špatnej režizér, ale napříště by se měl vyvarovat scén z koupelny...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KUBIIK: rozpočet šel z velké části z veřejných peněz a ten rok kvůli Baarová nedostal prachy nikdo jinej.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TRISSIE: no on to hlavně chtěl prodat do Německa, ale tam to nějak nikdo nekoupil...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KUBIIK: no prostě měla Lída na chlapy fakt smůlu! :-)
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    TRISSIE: Eh, moje chyba. Netušil jsem, že ta sračka má pošahanej dokonce i rozpočet natolik, že se ani při vysoký návštěvnosti nezaplatí. Ale to je vlastně dobře.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: i když je možné, že v českých podmínkách se od filmu ani nečeká, že by pokryl náklady?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KUBIIK: https://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%ADda_Baarov%C3%A1_(film)
    Rozpočet 80 milionů Kč
    Tržby 59 500 000 kč
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    TRISSIE: Komerčně značně úspěšný film.
    Návštěvnost kin je rekordní. V domácí tvorbě vede Renčova Lída Baarová | Kultura | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...vede-rencova-lida-baarova-124-/kultura.aspx?c=A160721_155423_ln_kultura_hep
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DREWDARK: ve 30. letech byla Baarová (zda údajně, nebo doopravdy, to dnes těžko říct) milenkou Goebbelse, což vedlo k tomu, že po válce byla dost dlouho vyšetřovaná (a ve vazbě) za údajnou kolaboraci během války. Takže tenhle chlap jí moc štěstí nepřinesl.
    A loni o ní Filip Renč natočil kritikou velmi strhaný a komerčně značně neúspěšný film.
    SWT
    SWT --- ---
    Renč režíroval film Lída Baarová. Asi ne zrovna dobře, když "neměla štěstí".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam