• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    [ VON_GILOTINE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Zjevne uz jsou, co to ma znamenat??
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    SHEALA: Ano, ano, ne. "I am the senate" je scena ze Star Wars Episode I
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ FEKALNIK @ Nové Internetové Humory ]

    star wars? Gender wars? Marvel Comics? Fakt netuším. Na male female the senate vypadne jen počet senátorek nebo nějaký zcela nesouvisející obsah...
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    [ WIIT @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    co mi uniklo? Kromě toho, že je čas vyměnit porcelán za kojeneckou hovnařinu...
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    TAP: vlk-žid nejí vepřový
    KEJML
    KEJML --- ---
    KRITAU: No jasně! Díky
    KRITAU
    KRITAU --- ---
    KEJML:
    Pixar: Animation Studios - Intro|Logo | HD 1080p
    https://www.youtube.com/watch?v=eWGoXdpjU5g
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    WRYKOLAKAS: Ne. Prostě si víla nepřišla pro vypadlý zub, ale pro ledvinu. Nic víc v tom není.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to je takový humor jak z osmdesátých let. včetně asi i té písničky tipuju, i když tu melodii naštěstí neznám
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    BURKHAR:
    DOCKINEZ:
    narativ je castecne vzatej z fejsbukovyho statusu kuby horaka. je to docela vtipny tak to sem hodim cely..

    Přátelé, rozhodně vám nedoporučuji chodit k psychiatrovi. Ti lidé mají schopnost udělat blázna i z normálního člověka. Domníval jsem se, že se tam pouze stavím pro recept na ritalin a probereme možná rizika, ale pan doktor trval na tom, že mě vyšetří. Vzhledem k tomu, že jsem u opravdového psychiatra nikdy nebyl a hodila by se mi znalost toho jak takové vyšetření vypadá pro literární účely, tak jsem svolil.

    Nejprve jsem tedy vyplnil tu tabulku, co už jsem postoval.

    - A čím se teď zabýváte? zeptal se pak doktor.
    - Ale, píšu takovou beletrii.
    - Skutečně, to ještě někdo čte? A o čempak píšete?
    - Ále, figuruje tam takový kocour, který kandiduje na prezidenta..
    - Kocour prezidentem, říkáte? začal si škrabat nějaké poznámky. Abych předešel nějakému omylu, tak jsem mu začal vysvětlovat: Ono to má širší záběr, ten kocour bojuje i s ministrem financí, je tam i premiér..
    - Jo premiér taky tam je, povídá doktor a zapisoval si dál.

    Pak se podíval na tu tabulku, kde jsem popravdě zaškrtl bod 3) "Nechtěné, vtíravé myšlenky, slova, nápady nebo melodie, kterých se nemůžete zbavit" a povídá: Ten kocour mluví?
    - Tak když kandiduje na prezidenta a účastní se televizních debat, tak samozřejmě že mluví, povídám.
    - Aha, a copak vám třeba kocour říká? zeptal se když dopsal.
    - Prosím vás, on nemluví na mě, v té knížce mluví, jako třeba Kocour v botách.

    Pak se mě ptal na dětství, jaké jsem měl rád pohádky.

    Pak se znova vrátil k bodu 3) a zeptal se: A jaká slova slyšíte?
    - Neslyším slova, já opravdu nemám schizofrenii. To jsem zaškrtl kvůli písničkám.
    - Tak to nevíte, jestli máte nebo nemáte.. zamumlal si.
    - Tak jasný, o tom jestli mám nebo nemám schizofrenii rozhodujete vy, že jo, zavtipkoval jsem.
    - Ani já o tom nerozhoduji, pravil liberálně. A jaké písničky slyšíte?

    - No, je třeba taková písnička, jmenuje se Sklíčka dotykov, a tu když pouštím na FB, tak jí pak nemůžu dostat z hlavy nejen já, ale i všichni přátelé.
    - Takže vy si myslíte, že jí slyší všichni, ano? začal si zase něco čmárat.
    - Ale oni ji vážně slyší, říkalo mi to spoustu lidí.
    - A kolik lidí vám to říkalo?
    - Podle mě si to myslí tak stovky mých přátel..
    - Jistě, samozřejmě, otočil na druhou stranu papíru, protože tu první už měl popsanou. A o čem je ta písnička?
    - No, o klukovi, který si pozve doma holku a vyruší je jejich bratr.
    - A vy máte nějaké sourozence, viděl jsem jak tam načal novou poznámku nadepsanou BRATR.
    - Nemám žádného bratra.
    - A přítelkyni máte?

    Atd... Opravdu před návštěvou psychiatra všechny varuju. Ještě mi na závěr řekl, že vypadám jako Benito Mussolini v době pochodu na Řím včetně plamenného pohledu a jestli se nechci nechat zhypnotizovat.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    BURKHAR:

    Ve Vlachově Březí veterináři vybijí 17 tisíc kachen. Ptačí chřipku potvrdili i v malochovu v Ledenicích | Domácí zprávy
    http://www.rozhlas.cz/...17-tisic-kachen-ptaci-chripku-potvrdili-i-v-malochovu-v-ledenicich--1694080

    a nejen to. Prostě aktuální to je. A dost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ZIDANE: A to je teď aktuální, nebo mi něco uniká? Zas někde házelo kuře nohy hore?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    BURKHAR: Ptačí chřipka.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MAKROUSEK: Už chápu :) Dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam