• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Teď jsem se schválně zeptal Italky co se mnou sdílí hostel a řekla mi doslova: "It means WTF. Like, what the fuck are you saying?"
    Tak si pánové vyberte. Slečna je ze střední Itálie.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tim "kdyz se ptas" asi myslela wtf, je to dost pravdepodobny, uz trochu hur mluvi cesky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALVATOR: Clovece tak mas asi pravdu. Psal sem tete, ktera do Italie emigrovala a ta mi na to odpovedela toto: "to je takova italske teatro gesto, Misko. Bud tim dodavas vyznamu na to, co rikas a nebo tyhle gesta delas kdyz se ptas, podle toho jak se tvaris a jak tou rukou hazes :o)". (tak to se omlouvam za to "ani omylem", ja to znam z italie i z moji recky casti rodiny tak, jak sem to popsal).
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ale ať se kamkoliv na net podíváš na "gesti italiani", tak nejčastějc se s tím pojí "che?" nebo "cosa?" - "co?" a je snad jasný, proč k tomu nepřipojujou cazzo.



    L'italiano dei gesti:

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DRAGON: No vidíš a já myslel, že po třech letech života v Torině mám celkem dobrou představu co to znamená a vono ne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALVATOR: tohle gesto vubec neznamena WTF. Tohle gesto kdyz delas, tak umocnujes to, co se prave snazis komunikovat. Davas tomu jakoze vyssi dulezitost/vahu. Tezky jinak vysvetlit, ale WTF ani omylem.
    YOT
    YOT --- ---
    Inu něco jako
    Night on Earth - Rome (Roberto Benigni)
    http://www.youtube.com/watch?v=N99Ps4nLBGU
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    SALVATOR: izraelci ridej jednu ruku s cigarem z okynka, ze loktem drou o asfalt, v druhy ruce telefon a u hovoru mohutne gestikulujou.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HWLLFFRDD: V zásadě by se dalo pojmenovat "ma che cazzo" gesto, což je vzásadě to samý jako WTF. Může být zakončeno rozevřením prstů.

    Mě obecně přijde, že na jihu Evropy se bez rukou nedomluvěj. Francouzi kolem sebe máchaj rukama při řeči furt a v Izraeli je to hlavní důvod zákazu hovoru za jízdy s řidičem autobusu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HWLLFFRDD: recky taky, jen u toho maj jeste zvedlej malicek :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    YOT: Takové oblíbené italské gesto





    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    RAINBOF: a pak taky moje oblíbená vykrádačka JP

    Wayne's World 2 (3/10) Movie CLIP - Scouting the Location (1993) HD
    https://www.youtube.com/watch?v=zHjeOiB-cxY
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ROMANICAK: litat = behat. matka na dite vola aby nebehalo jako pako. je to dvousmysl. dite to pochopi tak ze nebude letat tedy se z nej kosmonaut nestane.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    RAINBOF:
    Jurassic Park 1- T Rex Entrance.flv
    https://www.youtube.com/watch?v=EEljXeYMxRo
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SLEEPLESS8: A proto je dulezita interpunkce.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MAGE: ajo, dik :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    SLEEPLESS8: hail = kroupy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam