• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    SIRIEN: nevedel jsem, ze amici vybombardovali kralupy, ani nechapu duvod
    kazdopadne dekuji, jdu si aspon vygooglit proc to vybomardovali.... z dnesniho hlediska by se dal najit jediny, z prahy zapad ses na prahu sever dostal pres kralupy nejrychleji......


    btw jsem slepej, ten vtip tam porad je.....
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAGUN: co na tom chceš vysvětlit? Vtip spočívá v "obrazném" vyjádření skutečnosti, že to tam amíci vybombardovali do základů a původní zástavbu srovnali se zemí (nebo se k tomu významně přiblížili), což vedlo k nutnosti postavit tam všechno znovu (čímž vznikla ona současné podoba) - resp. v nekonzistenci mezi mírností onoho vyjádření a realitou toho, co se skutečně odehrálo.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    SHEALA: no... nezeptam.... je to smazly.... a pritom mel tolik ohlasu......


    je to vubec for?
    Tohoto dne roku 1945 uvedlo americké letectvo libou osadu Kralupy nad Vltavou do současné podoby.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    SHEALA: se zeptam rovnou tam.... v textovych vtipech.....:-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    RAGUN: ja to taky nechapu, proto plusko.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    jeste bych to potreboval vysvetlit
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    muj mozek nefungoval ted jiz vcera a zjevne je tomu dosud

    Tohoto dne roku 1945 uvedlo americké letectvo libou osadu Kralupy nad Vltavou do současné podoby.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    GLADILAF: RR ma proti tomuhle jistou hloubku a literarni kvalitu imho takova postmoderni reinkarnace Svejka, ale to uz jsme tu asi mimo tema :D.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    GLADILAF: Uz jsem par kousku naposlouchal a asi bych ten puvodni vtip zaglosoval jako "When you think you are Rytne rydlo, but you are actually odhodeny otrok".
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MENTAL: BESH: hlavní obavy imho budí "Minimální trvanlivost do konce: viz kapsle."
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SUCZKER: hadam, ze to bude individuum zvane Záviš
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ MATT @ Nové Internetové Humory ]

    Vtip je jasnej, ale vi nekdo, co to je za interpreta? Rad bych si poslechl jeho hodnoty songy :D
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MATHES: Can Eye Fist Uranus
    BESH
    BESH --- ---
    MENTAL: "biologicky rajcata"? :)
    MENTAL
    MENTAL --- ---
    hilfe, bitte


    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LODBROG: 1:21 - 2:07 (meme)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ITALIAN IN 10 MINUTES - BEST COMPLETE GESTURE'S LESSON - by CARLO AURUCCI .wmv
    http://www.youtube.com/watch?v=aHZwYObN264&t=85
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Teď jsem se schválně zeptal Italky co se mnou sdílí hostel a řekla mi doslova: "It means WTF. Like, what the fuck are you saying?"
    Tak si pánové vyberte. Slečna je ze střední Itálie.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tim "kdyz se ptas" asi myslela wtf, je to dost pravdepodobny, uz trochu hur mluvi cesky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam