• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GOLDENDELICIOUS: Aha, díky; očekával jsem nějakou jazykovou odlišnost Praha x Ostrava, tohle mě nenapadlo.
    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    PISKVOR: Filosofická fakulta Univerzity Karlovy versus Vysoká škola báňská, takže filosof versus horník/geolog. Jeden by chtěl vrtat, druhý se ptá proč.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Help me, Captain Obvious, you're my only hope: [ DAREBAK @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo? ]
    SHADY
    SHADY --- ---
    MALARKI: Eeny, meeny, miny, moe
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SUCZKER:
    SHADY:
    a taky ty postavy vybiral nahodne :)
    SHADY
    SHADY --- ---
    SUCZKER: Negan z The Walking dead, celkem hezky rozmašíroval pár hlavních postav z toho seriálu.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    SUCZKER: Bude na ne ted dost vtipu.
    VIDEO: Američan nechtěl uvolnit zaplacené místo v letadle, surově ho vyvlekla ochranka | Svět | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...vlekla-jej-ochranka-19v-/zpravy-svet.aspx?c=A170411_150146_ln_zahranici_fas
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    SUCZKER:
    Živí mrtví / The Walking Dead (TV seriál) (2010) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/268090-zivi-mrtvi/prehled/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Hele, jak si united vazi zakazniku, vim, ale ten typek s basebolkou tady je odkud ? Aby mi neunikl nejaky film, co jsem mel uz davno videt:

    [ PAULMUADDIB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SALVATOR: Jo takhle... naštěstí Barrandov prakticky nesleduju a koukám, že Brožová je tím pádem takovej Cibulka v sukních, na toho nadává táta přesně tímhle stylem - že snad není pořad, kde by Cibulka nebyl.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PECA: prave to je ten vtip, ze to moc smysl nedava, protoze jsou tam spatne pouzita slova a navic je to blbost. Spravne by to asi melo znit: When Americans nuked Hiroshima, Emperor Hirohito committed ritual sepoku(harakiri). Ale je to picovina, pac ten umrel az v 89. na raka.
    PECA
    PECA --- ---
    Jak jsem psal, já vím, co ta jednotlivá slova znamenají, ale jejich spojení mi smysl nedává... :)
    Asi to není zas taková pecka, jak jsem si myslel.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ARAON: jj, doporucuji na primo na image search a obraz mit na kancelarskem projektoru at to vsichni vidi, je to zajimave!
    ARAON
    ARAON --- ---
    KAKIHARA: A bukkake jde velice snadno vygooglit. :)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PECA: Jazykový stereotypy...jseš Číňan-jmenujes se Kung Pao nebo Ping Pong, Japonec v tomhle případě Hentai Sudoku....Tiramisu-Hiroshima (imo)
    PECA
    PECA --- ---
    Nechápu - mělo by to být minimálně zábavné, ale nechápu. Textu rozumím, jenom mi to nikde nebrnká, chybí mi nějaké sociokulturní souvislosti, nebo je to hodně "insider", nebo tak něco?
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/...919440_n.jpg?oh=a4dcc5cd9ae4ad0e5012c5f8fb4476bb&oe=5955D7DB
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SALVATOR: a manželka ředitele... to jen pridava na smutnostu situace
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    aha, už rozumím, díky
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RIVEEK: Tvoje tvář má známý hlas je show, kde celebrity imitujou známý hudebníky, jak zpěvem a hudbou, tak vizáží. V tom vtipu je to zkombinovaný s faktem, že na TV Barrandov snad neni jedinej pořad, nebo seriál, kde by nefigurovala Kateřina Brožová, je to taková jejich low-end star.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Souhlas. Ono je to totiž zhruba takhle:



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam