• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RAGNAROK: Sára je na tom vždycky hůř než Izák, až do chvíle, kdy Izák umře, v kterémžto okamžiku se Sára uzdraví a dalších mnoho let stráví coby čiperná vdova terorizující okolí.
    Klasický židovský humor?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    [ ARAON @ Zidovske anekdoty ]
    Tohle je asi jen pro insidery?
    YOT
    YOT --- ---
    PISKVOR: To nemá mít pointu. Není to vtip, ale normální gejčet... viz záhlaví.
    A věř mi že mě internetový banáni fakt neserou....
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    YOT: Aha. Pointa vtipu asi bude, že jsi chtěl jít do [ Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni ] a zabloudil po cestě.
    YOT
    YOT --- ---
    Sry že si zde odložím...
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Chtěl jsem tomu příspěvku dát lajk, ale nemůžu protože mám v ústavu banán, ptotože Vector je prudérní kokot...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KRAL_KAREL_IV: poláci - katolíci - paradox nemravnosti nahý ženský v bazénu a spokojenosti se svěcenou vodou?
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    ZUZKAOU: co bylo dřív, vejce nebo vejce? nic rafinovanějšího bych tam nehledal :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATUARFIK: nope vzpoura na Pensylvánské frontě.

    Mutiny of the Pennsylvania Line - Historic World Events on January 1
    http://historicworldevents.com/january/mutiny-of-the-pennsylvania-line.html
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ZUZKAOU: Google mi nabídl tohle https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Kar%C3%A1nsebes (pokud výskyt amerických revolucionářů bereme jako důsledek procesu "použiju jakýkoliv obrázek, kde jsou chlapi s puškama")
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    eeee?
    (na obrázku jsou američtí revolucionáři)

    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    KALIBAN:
    SLEEPLESS8: Castecne jde o to, ze to je barovej sport, stejne jako sipky treba. Takze jsou typicky vsichni sportovci a fandove tezci kuraci a celej zapas chrchlaj.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SKRU: jo, je :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    tady jako vubec nevim, takze ani nepoznam, esli je ta pointa debilni, nebo ne..
    [ YAMAOTOKO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KALIBAN: za b)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    je neco v tech zkratkach nebo je to o tom ze na snooker sampionate neustale nekdo kasle?

    [ SLEEPLESS8 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /zadna cestina ani slovencina/ ]
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ATUARFIK: Jasně, díky moc! :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TAMARIX: Představ si, že tu ceduli fotí někdo, kdo stojí na pohyblivém písku... po kotníky v pohyblivém písku... po kolena v pohyblivém písku... po pás v pohyblivém písku...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RIVEEK: Černá sanitka pro 21.století.

    Bu bu bu, modrá velryba zabije vaše děti. A sežere vám lančmít | Komentáře | Mediahub
    http://mediahub.cz/komentare/944620-bu-bu-bu-modra-velryba-zabije-vase-deti-a-sezere-vam-lancmit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam