• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DELLAMORTE: ty mě znáš?
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    YOT: Já to myslel jako slovní hříčku k tomu čipu, ta baba je marnější než autistický alkoholik v rockovém klubu v Brně...
    YOT
    YOT --- ---
    DELLAMORTE: No tak zrovna o tom bych byl schopnej diskutovat... Jako jo je, ale jestli má? Tomu čipu věřím víc...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    YOT: Piču má...
    YOT
    YOT --- ---
    Já jí věřím. Podle mě nějakej čip má...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JOPS: Zřejmě nějaká bojovnice za pravdu o placaté Zemi...ale žádný krutopřísný vtip v obsahu se nekoná, je to normální portolánová mapa. Jako že "vole starý jak telefon s drátem, hehehehe."
    JOPS
    JOPS --- ---
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    JON: vsadim se ze obcas i pije vodu z plastovy lahve, levicak jeden
    JON
    JON --- ---
    TAP: jeste to narazi na tohle http://www.independent.co.uk/...avidson-motorbike-sold-for-over-200000-in-paris-auction-9112425.html
    v hlave mam ulozeno, ze papez frantisek nejen ze harleye dostal (to je PR stunt HD, to s nim moc nemusi souviset), ale ze na nem i jezdil a ze vubec ma rad motorky. Ale zdroj jsem k tomu nenasel, tak mozna se pletu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: nehledej v tom vic nez to, ze nekdo vyuzil kompozici fotky a pridal k tomu nesmyslnej text. Ze se to k ty fotce docela hodi, je vec jina :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    TAP: Za tím není nic víc, než představa jak by Schwarznegger vypadal v papežském oblečení.
    TAP
    TAP --- ---
    hláška z Terminátora asi, ale Papeže nechápu
    [ KOSOSTVORCEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BETTER: mno, já taky :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BETTER: Nahoře Vladimír 88 a dole Vladimír 518
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam