• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MATHES: ano. qui gon, ktery objevil Anakina. A bez anakina...
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    MATHES: jediny koho muzes vinit z prekvelu je Jirka Lukšů :)

    It's gonna be great
    https://www.youtube.com/watch?v=vKeAAdjZYAs
    MATHES
    MATHES --- ---
    FEKALNIK: to je qui gon jinn.

    imho je ten vtip o tom, ze ho nikdo nemuze vinit z toho, ze prequelova trilogie ma velmi diskutabilni filmovou kvalitu (cti je to shit, kterej znicil star wars), ale jeho z toho nikdo nemuze vinit, protoze umrel uz v 1. dile
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---


    technicky vzato autor nema pravdu. bez anakina by palpatin obsadil naboo, zlikvidoval obivana a windoo by se o jeho identite nikdy nedozvedel. taky by tezko anakin splodil luka a leiu, takze yoda by byl jediny jedi, ktery by zbyl a ten by stejne dozil v mocale. nebo ne?
    YOT
    YOT --- ---
    Tykráso metloši se s tím neserou. Když už beef tak musej hořet kříže a kostely... Kam se hrabou westcoast gangstatz
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SALVATOR: Dekuji, Wiki jsem jen tak proletl a to o kostelich jsem nezaznamenal..

    KALIBAN: Dekuji.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CHEVALIER: varg vikernes zapalil minimalne tri krestansky kostely... aneb vtipnost nezarucena
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEVALIER: Tak snad když už jednou znáš jméno, tak neni tak těžký použít Google, ne?

    "Varg Vikernes, rodným jménem a příjmením Kristian Vikernes, známý též jako Count Grishnackh (* 11. února 1973 v Bergenu) je norský black metalový hudebník, zakladatel hudebního projektu Burzum...
    V roce 1994 byl usvědčen z vraždy Øysteina Aarsetha, kytaristy kapely Mayhem známého jako Euronymous. Sám se ale cítí nevinen, podle něj šlo o sebeobranu. Euronymous ho údajně plánoval zavraždit. Vikernes byl dále obviněn ze čtyř případů žhářství, včetně podpalování kostelů."

    Varg Vikernes – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Varg_Vikernes
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    GREATDRAKE: stale nechapu...
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    CHEVALIER: varg vikernes
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MAGE: ajo, já si neuvědomil že psychic je tenhleten jasnovidec, já furt myslel že jde o setkání doktorů psychiatrů
    MAGE
    MAGE --- ---
    WRYKOLAKAS: psychic = senzibil
    Velka skupina senzibilu narychlo zrusila let na konferenci... asi tusili proc =)
    p.s. to letadlo asi spadne
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    vysvětlit prosím... předem díky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    to uz si tam teda domyslite dobry pribehy :D/ me to pobavilo taky
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    RIVEEK: Nebo spíš šestiletej se snažil a chtěl milovaný pani učitelce ukázat jak je šikovnej, kdežto v jedenácti "tady máš červa a dej pokoj diktátorko"
    JOPS
    JOPS --- ---
    J4C0B1M: jedna se o prostredni kosticku, ktera ma v popisku ČERV.

    me ta fotka fakt pobavila :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    omg já zas myslel, že je to o tom výtvoru vpravo, nemohl jsem to přečíst, tak jsem si myslel, že je to asociace na něco jinýho a nad červem jsem se pousmál
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    J4C0B1M: spis ze sestiletej typek, co se sotva podepise, slozi peknou raketku, zatim co borci deset jedenact let slozi cerva a houbu, nebo co to je
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    J4C0B1M: nu co, výstava dětskejch výtvorů z lega a Riley měl asi těsně před deadlineou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam