• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CORDESCU: Já mám upřímně pocit, že to promejšlíme víc, než autor, kterýho napadlo "hej, co kdyby měl Bůh seznam a v něm chybu", hodil to na papír a dál se tim moc nezabejval.
    AXTHEB: Jo takhle. No, to by pak šlo.
    DRAGON: No tys tady scházel :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SALVATOR: Ta věta v komixu NENÍ ta s překlepem, ale popis nastalé situace.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    CEAR: originál od OP tady https://rastifan.deviantart.com/art/The-Rapture-658909742
    ale jeho poznámky o Pants Sniffing Jesus vysvětlení moc nepomáhají...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AXTHEB: Nebylo by tam pak ale CindyS pants? Ale je tam Cindy's pants, takže to by zanemnalo tři chyby - posunout mezeru, omylem zmenšit S a přidat (správnej btw) apostrof.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SALVATOR: No potřebuje to výrazně menší překlep (posunutí mezery o jedno písmeno)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CEAR: To my přijde úplně stejně vykonstruovaný ¯\_(ツ)_/¯
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    O_HM: ne. "Rapture Cindy Spants" -> "rapture Cindy's pants". Only Cindy's pants were raptured.
    O_HM
    O_HM --- ---
    CEAR: kdyby to bylo takhle, tak by tam, ale muselo byt: only Cindy Spants was raptured a je tam were
    CEAR
    CEAR --- ---
    SALVATOR: Já bych řekl, že už jste vyelaborovali velmi pokročilou konstrukci.... Myslím, že typo mělo být Cindy Spants ---> Cindys pants
    Viz. podobná debata tady:
    Vacith on Imgur
    https://imgur.com/user/Vacith
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEVEN: Nemyslim. Podle mě to bylo původně něco jako "Dear god, please take (me and) my parents into thine heavenly kingdom, when the time of rapture has come", ale to re holt vypadlo.
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    SALVATOR: Takže něco jako "Pane Bože, vezmi si ty moje příšerný rodiče k sobě, když se furt modlej a po mně chtějí abych byla svatá"? :-)))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEVEN: Ale rapture není vzkříšení, ale spíš něco jako nanebevzetí. Vytržení (uchvácení, vtržení) je termín v křesťanské eschatologii, který ukazuje k termínu „být uchvácen“, o čemž se mluví v 1. Tesalonickým 4:16-17, kdy „mrtví v Kristu“ a „my, kdo žijeme“ budeme „uchváceni do oblak“ abychom se „setkali s Pánem“.
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    SALVATOR: Že by si přála, aby byli vzkříšeni její rodiče? No to by taky dávalo smysl... možná to jméno Cindy odkazuje na nějaký film, příběh, který tady populární nebyl.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdyby to byla aspon ta Director's Cut verze vtipu....
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LEON_CHAMEAU: Vtipnost negarantujeme, peníze nevracíme.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    SALVATOR: Mne to nepride vtipne ani pravdepodobne ani tak ani tak :)
    Prosto nejaky gaga vtip s absurdnym screenshotom z pocitacovej hry.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hele já si fakt nemyslím, že to je takhle. Stojí tam "ONLY Cindy's pants were raptured", což nazančuje, že mělo jít o víc a ta typografická chyba je, že vypadlo "re" ze slova "parents" a zbylo "pants".
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    LEON_CHAMEAU: jop, uz to dava zmysel.. ja som sa stale zameriaval na to, ze bude typo v tych Cindy's pants
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    LEON_CHAMEAU: Jo, to bude ono - kalhoty místo aby jen praskly, tak byly vzkříšeny, šly do nebe :-)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    LEON_CHAMEAU: Rupture?
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    SLEEPLESS8: Netusim, google ma poslal sem, ale stale si neviem predstavit to typo:
    Rapture - Wikipedia
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Rapture
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam