• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    To je prece nesmysl, kazdy kdo ma tolik terminalu by se o ne staral jinak.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DRAGON: precti si to odzadu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOTASH: a co ze to cislo terminalu ma ukazovat? vysvetli to prosimte i nam, co to nechapou, diky
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    Podívejte se pořádně na označení terminálu, možná vám to pak dojde...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SLEEPLESS8: koukni na datum. 18 omegalul 18! chápeš
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    SLAMITCH: Někdo má rodný číslo v nicku, někdo na účtu. Navíc tam nikde není 18 ani 88, ale to už je metatumor.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SLAMITCH: Taky to nechápu, jako že má někdo 30M na běžným učtu a jde vybrat 1K?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: ok, NIH sleduju, ale gaychat tam moc pečlivě nečtu - co je sakra pořád s tim stolkem tam? (a co s tim má společnýho Nyx a jeho měkké srdce?)


    ALCATOR: nebo někdo, kdo chce použít nóbl slovíčko, ale neví, že se couvert píše s "r"?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX: asi fakt původně mělo jít o to, že je strašně legrační vybrat si litr v hotovosti a mít zůstatek třicet milionů. sice bych to nikdy jako humor neprezentoval a pokud by mi to někdo jako humor nutil, poslal bych ho do NiH prodávat stolek, ale asi to tak fakt původně ten, do to fotil a pak někam nahrál na web, zamýšlel.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SKY_MAX: Pořád trvám na tom, že vybírat JEDEN TISÍC korun kartou z účtu, na kterém máš TŘICET MILIONŮ je prostě důkaz toho, že ten, kdo to udělal, nechápe, co a jak. Je to prostě drogovej dealer, co jde do pětihvězdičkové restaurace a objedná si "couvet", protože je to nejlevnější položka na menu a von neví, co to znamená. Je to vidlák z Uherskýho Hradiště, který jde do opery v Praze v bermudách a tričku.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SKY_MAX: ále bullshit ty lama newbe.

    Původní point tohodle auditka byla minihra kdy někdo začal vtip, ale nedovyprávěl ho, a čekalo se, kdo ho z úryvku pozná jako první a správně ho dokončí. TENTO vtip měl pak být následně případně dovysvětlen. V prvoplánovitou vysvětlovačku se to celý zvrhlo až pozdějc.

    Vtipy se tu normálně vysvětlujou, že pak po vysvětlení někomu nepřijdou vtipný neni náš problém. A že tu okolo lítá hromada gaychatu nic nemění na tom, že až něco nepochopíš, tak Ti to rádi vysvětlíme. Že nepochopíš ani ono vysvětlení... well, again, neni náš problém.

    Prostě tam je ohromnej rozdíl mezi výběrem (litr) a zůstatkem (třicet mega). Pokud se nesměješ, asi Ti to nepřijde vtipný.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    SKY_MAX: Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    tak to vypadá, že i tenhle room se zvrhl a ani vtipy se tu nevysvětlujou. Dřív bylo smyslem tohodle auditka, že se tu právě vtipy pitvali a všechny soudy šli stranou, aby se dotazovanému vysvětlil humorný prvek daného vtipu. Nic víc, nic míň. Bylo to vždycky suchý auditko, ale právě to tomu umožňovalo plnit svůj účel. Pro džouky jsou tu všechny ostatní auditoria krom tohodle, kde se osvětlují těm retardům (mě) vtipy z okolních diskusí.

    Je mi líto, že se nikdy nedozvím, co na tý stvrzence bylo vtipné. Nejde mi o to dissmisnout, že to vtipný není. Jde tu čistě o zvědavost. O to rozpoznat daný princip. To že to nebude pro mě vtipné mi nevadí, záhlaví před tím varuje a já s tim počítám.
    Dřív sem člověk postnul link a dostalo se mu několika odpovědí. Většinou ta nejsprávnější měla pár plusek a případ byl vyřešen. Plain and simple.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MCKIDNEY: dneska ma Hilter narazky na praashka
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MCKIDNEY: "měl?"?!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Clovek vynecha stavbu vety a par slov a hned to nedava smysl :) Skoro jako vzit imitaci
    OTAVA jako vysvetleni a pak zacit resit investicni fondy.

    Je to cele postavene na tom, ze vas sokuje ta castka. Pokud vas nesokuje, tak to neni vtipne. Neco jako jsme driv smali tomu jak Praashek mel narazky na Hitlera v kazdem prispevku :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam