• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    LODBROG: stejně tak se můžu ptát já tebe, proč má každej debílek potřebu nám oznámit, že mu to nepřišlo vtipný ... mi víme, proto sem v první řadě přišel
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nikde tu od nikoho nečtu "vtip jsi mi vysvětlil ale vtipný to není a tos mě měl varovat, teď mám zkaženej den a můžeš za to ty!!!"
    tak proč to tu opakujete jak na kolovrátku po každým třetím vtipu?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JOSE_MAT: A proč že to furt dokola opakujete?
    On ji někdo někde zpochybňuje? Nevidím.
    Někdo někde někoho žaluje za to, že se po vysvětlení vtipu nezasmál, někdo vás z té nevtipnosti obviňuje?
    Proč to sem cpete pokaždý a každýmu, kdo hned neoplývá děkovnými dopisy a nabídkama sexu zdarma?
    Fakt je odpověď "aha, dík - no, nezasmál jsem se" povelem k machrování a podezřívání z krátkozrakosti?
    Jaká odpověď by vám zacpala hubu aspoň pár dnů?

    Vždycky si říkám, jestli se ta věta nějak pronajímá nebo se někde v soukromí blbečci tajně perou o to kdo to smí napsat dneska, aby byl za chytrýho aspoň občas.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: A dočká se prostý smrtelník modelky s kozi? Tolik otázek!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: diplomovaným traumatem trpí spousta dalších a určitě to není zbytečné
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Chceš tím říct, že mé noční pomočování z tváře Henryka Laholy bylo zbytečné?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: nesmíš se bát všeho, co tě vyděsí na internetu
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Nevím, zatímco google na "Frog Eater" sype nepřeberné množství odkazů, za googlení "Frog Grower" očekávám ozbrojenou návštěvu o půlnoci.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: No proto!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    *teda chovat
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: oni je tam začali pěstovat - argument valid
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Ta se v prvním kvartálu po obsazení frantíky zase exponenciálně snížila, takže argument invalid.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREATDRAKE: ale jistě, tak teď pěkně zjisti, jestli ten produkt odtamtud pochází. btw jakmile to tam frantíci obsadili, tak se všichni pavouci odstěhovali, protože se tam násobně zvedla populace žab
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: ale aspoň jsi mne přivedl na myšlenku, vlastně se divím, že to eště nikdo neudělal
    [ PRAASHEK @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PRAASHEK: no, francouzská guayana je území EU :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: No tak jasne ze jo, je to opalena vdova co se snazi utect k lepsimu a hned na ni vybuchne nejaky boxer.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: toho kousl křižák - deus vult!
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BLOODRAT: Myslim, ze to bude neco s jedem ve vinu.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: jasne, vubec nejsou.. se zeptej Petera Parkera..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    a proc je ten pavouk husita? jestli boxer je zemanec, kterej je jakoze proruskej a procinskej...a husove nasi malou zem branili proti cele kreatanske evrope a jeste vybijeli ven...nasel jsem skryte poselstvi, nebo sem dneska zacal chlastat moc brzo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam