• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ROMANICAK: nabizel mu prepravu v batohu, tj. delal si legraci z jeho velikosti
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SIRIEN:
    SUCZKER:

    ja ti nevim:

    Horse Gets Tailored Three-Piece Suit, Looks Absolutely Dashing
    https://www.sadanduseless.com/2017/06/horse-suit/

    ALEA
    ALEA --- ---
    SUCZKER: řekla bych spíš jedna z věčných otázek lidstva než ustálené rčení... jako proč kuře přešlo ulici nebo jestli jsou šaty černo-zlaté nebo modro-bílé :-)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    FELCARKILLER: ok, jestli je to snad nejaky ustaleny anglicky rceni, tak me to doted uspesne mijelo, tak tim alespon zacnu oblazovat svoje okoli. Za vysvetleni diky :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    SUCZKER: Takova ta otazka jestli kdyby pes/kun w/e nosil kalhoty, jestli by mel nohavice na prednich nebo na zadnich nohach. Tak tady je to konecne objasneny.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    LODBROG: tys to vubec nepochopil
    JOSE_MAT: plusik za "mi vime"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSE_MAT: za hrubku se neomlouvej, tady všichni vědí, že to byl jenom nepochopený vtip
    LODBROG: to ti moc nezávidím, že tě prudí takové pičoviny :)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    LODBROG: vidíš to, každej ten psanej text bez intonace cítíme jinak (za hrubku se omlouvám)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JOSE_MAT: Kde tyhle třeskutý oznámení vidíš? Já tu čtu jen povzdechy ve smyslu "aha, tak to jo",
    a jen trnu kdo zas přiběhne s "ale my neslibovali že se budeš smát" (nejlépe s pěti vykřičníkama na konci, aby dotyčný viděl jak strašnýho přečinu se dopustil).

    (A "my víme" se píše s tvrdým.)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    LODBROG: stejně tak se můžu ptát já tebe, proč má každej debílek potřebu nám oznámit, že mu to nepřišlo vtipný ... mi víme, proto sem v první řadě přišel
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nikde tu od nikoho nečtu "vtip jsi mi vysvětlil ale vtipný to není a tos mě měl varovat, teď mám zkaženej den a můžeš za to ty!!!"
    tak proč to tu opakujete jak na kolovrátku po každým třetím vtipu?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JOSE_MAT: A proč že to furt dokola opakujete?
    On ji někdo někde zpochybňuje? Nevidím.
    Někdo někde někoho žaluje za to, že se po vysvětlení vtipu nezasmál, někdo vás z té nevtipnosti obviňuje?
    Proč to sem cpete pokaždý a každýmu, kdo hned neoplývá děkovnými dopisy a nabídkama sexu zdarma?
    Fakt je odpověď "aha, dík - no, nezasmál jsem se" povelem k machrování a podezřívání z krátkozrakosti?
    Jaká odpověď by vám zacpala hubu aspoň pár dnů?

    Vždycky si říkám, jestli se ta věta nějak pronajímá nebo se někde v soukromí blbečci tajně perou o to kdo to smí napsat dneska, aby byl za chytrýho aspoň občas.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: A dočká se prostý smrtelník modelky s kozi? Tolik otázek!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: diplomovaným traumatem trpí spousta dalších a určitě to není zbytečné
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Chceš tím říct, že mé noční pomočování z tváře Henryka Laholy bylo zbytečné?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: nesmíš se bát všeho, co tě vyděsí na internetu
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Nevím, zatímco google na "Frog Eater" sype nepřeberné množství odkazů, za googlení "Frog Grower" očekávám ozbrojenou návštěvu o půlnoci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam