• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FANFAN: Bruce (Willis) + Banner = Hulk.
    Hulk (Bruce Banner) - Marvel Universe Wiki: The definitive online source for Marvel super hero bios.
    http://marvel.com/universe/Hulk_(Bruce_Banner)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    PISKVOR: presne tak. Viem si predstavit, ze pre elektrikara je to celkom hlína
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SUBTITLES017: Uzemnění do pytlíku se zeminou?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: A to to mohlo být ještě lepší.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (btw - DEUS VULT!)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: za mě je právě tohle ten nejvtipnější moment celého stripu
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mně ta rytířská familie s helmou-za-každou-cenu přijde vtipná, fotr s fajfkou zkrze hledí příjemný detail, je tím vytažená absurdita toho že rodiče asi fakt chtěli aby šlo děcko v jejich stopách :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAZARETSKY: Jak myslis, ja si porad myslim ze maminka a male dite rytirem je neocekavaneho a dodava to element "Ha, Gotcha".
    Na druhou stranu mozna je to jenom moje predstava a autor vytvari vtip vypravenim pribehu odzadu.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    MCKIDNEY: Tim je zobrazena ta stereotypnost, ne?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hmm a to ze jeho maminka taky vypada jako rytir je asi zpusob autora jak setrit barvou...
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    NIS: V mladi chtel byt kadernikem, ale rodice mu vnutili karieru rytire. Takze neni jeho volba, jestli usekne drakovi hlavu. (Moc to vtipny neni.)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NIS: chtěl být kadeřníkem. Ale rodiče svou vůli prosadili.
    NIS
    NIS --- ---
    to nechapu

    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    MIHAI: Ja jsem v zivote videl mnoho mimu, ale tohodle jsem teda taky nepoznal.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    AMANT: Na to je moc bílej, ale mohl by to mít namalovaný jako klauni, taky pravda...
    AMANT
    AMANT --- ---
    SLEEPLESS8: lol, jakoze by se obesil a pak si este ze zvyku slohnul provaz?:))) slusna uvaha:D


    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MIHAI: ajo, mi nedoslo, ze je to mim.. jsem myslel, ze to je vezen..
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam