• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NIS
    NIS --- ---
    to nechapu

    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    MIHAI: Ja jsem v zivote videl mnoho mimu, ale tohodle jsem teda taky nepoznal.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    AMANT: Na to je moc bílej, ale mohl by to mít namalovaný jako klauni, taky pravda...
    AMANT
    AMANT --- ---
    SLEEPLESS8: lol, jakoze by se obesil a pak si este ze zvyku slohnul provaz?:))) slusna uvaha:D


    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MIHAI: ajo, mi nedoslo, ze je to mim.. jsem myslel, ze to je vezen..
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    SLEEPLESS8: Viděl jsi někdy mima? Veškeré okolní prostředí a předměty ztvárňuje pantomimou, ergo kladívko oběsil se na imaginárním provaze. Nebo jen trollíš?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SULTHAN: no ten nevidim, ale nejak nechapu co mel byt ten jeho craft.. jakoze sam sobe ukradl provaz?
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SLEEPLESS8: Hledej provaz.
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    SLEEPLESS8:
    WELES:
    Kompozice scény je stejná záměrně. Ve skutečnosti je to z tohohle filmu https://www.csfd.cz/film/17800-jdi-za-svym-srdcem/galerie/strana-2/?type=1
    A tady další scéna jako odkaz na Leona
    https://images-cdn.9gag.com/photo/a5rREWV_700b.jpg
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WELES: gracias
    WELES
    WELES --- ---
    SLEEPLESS8: stejná osoba, podobná situace, nalevo z filmu Leon, napravo ze života
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: To znova tam reprezentuje, ze na trpaslika byl sprosty uz od zacatku ... dovtipis si, ze reakce trpaslika nebyla prehnana. (HRADECAK)
    Vtip pravdepodobne neprezil uz preklad PISKVOR, natoz pitvu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ROMANICAK: Njn, to je ten otrocký překlad z anglického - v češtině to občas dává malý smysl.
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    ROMANICAK: No batoh se obvykle nosí zapnutý. Takže pokud ho nejprve rozepnul, tak ho pak "znovu" zapnul.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SULTHAN:
    Me tam matlo to "znova" , to tam proste nepatri, kdyz si ho zapina poprve. Diky.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ROMANICAK: nabizel mu prepravu v batohu, tj. delal si legraci z jeho velikosti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam