• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FANFAN: no jestli si to Harald pokládal na podlahu, pak chápu, že mu to nefungovalo :)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Jo, zvyšte si teplotu v podlahovym topení.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HARALD: 1) nejsem kurak 2) neni to pravda, jsem na to haklivy. Pokud to tobe nefunguje, doporucuji zvysit teplotu :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DRAGON: Jenom pro ty, co mají čich zničený kouření. Ostatním tvoje hadry smrděly i nadále.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Edward de Bono also links lateral thinking with humour, arguing there's a switchover from a familiar pattern to a new, unexpected one. It is in this moment of surprise that generates laughter and new insight which demonstrates an ability to see a different thought pattern that initially was not obvious.[3]
    Lateral thinking - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Lateral_thinking

    Šampóny jsou obdobne vtipne. :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: horší je to v létě :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PATISLAV: mne krasne fungovalo rozlozit zahuleny hadry na topeni, do hodiny zcela bez zapachu
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SIRIEN: možná jsem prase, ale já opravdu neperu třeba košili nebo kalhoty po každém použití. Při návštěvě zakouřené hospody jsem musel.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ARAON: Protože to nedává moc smysl, protože stejně to oblečení nejspíš vypereš tak nebo tak. Výrobci ženských šampónů (a kondicionérů a co já vím jakejch všech dalších lahviček) na druhou stranu...
    ARAON
    ARAON --- ---
    GILHAD: To me napadlo taky, ale nejak mi to vubec neprislo vtipne. Tak jsem myslel, ze za tim bude neco vic, podle poctu palcu.
    Eh. Kazdopadne dik. Zahlavi stale plati.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ARAON: Po navratu ze zakourene putyky musis vyprat obleceni. Zakaz koureni znamena, ze nemusis vyprat oblecenei. K prani se pouzivaji praci prasky, klesne jejich spotreba, tedy i vydelky spolecnosti tyto vyrabejicich.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SLEEPLESS8: Ale jo... Můžeme si rovnou tykat.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    RAB1T: startku? jsou moc dobry..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PRAASHEK: neprudit! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAB1T: nepředbíhat!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RENDORF: to je reakce na současný trend dělat z palet různé hipster stolky, za které si navíc většinou (mimochodem) tvůrci řeknou cca dvacetinásobek ceny palety :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    RENDORF: vetsine hipsteru zabere cely den vyroba konferencniho stolku z palety. Tady to nekdo vzal opačně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam