• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SALVATOR: Tipuju Asii, mám někde v archivu fotku z Číny, kde kavárnu vytapetovali podobně bydlenkovskými hesly včetně Shutterstock loga.
    MICKK
    MICKK --- ---
    SALVATOR: když neumíš latinku, tak ti to nepřijde
    YOT
    YOT --- ---
    Nnno co? Vo vo vo vni tttto tttak chhhhhtěli, asi. Mmmmmaj ttto vvv d_atech. (narážka na kolegu který zadrhával a nemyslel a toto byla jeho mantra na všechny problémy).
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A ještě navíc někdo musel strávit nezanedbatelnou dobu přenášením upirátěnýho obrázku z kompu/papíru na zeď a během celý tý doby mu nedošlo, že tam je něco navíc.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FROSTACK: Shutterstock je databanka obrázků - když chceš nějaký použít, za pár drobných ti na něj prodají licenci. Aby si šlo vybírat, mají na webu náhledy - ale s vodoznakem, aby jim lidi "nekradli" jen ty náhledy. No a tady to někdo upirátil i s tím vodoznakem.
    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PATR1K: až na tu první, ta byla celkem dlouhá, a vlastně i ta s tim neviditelnym městem nebo co to bylo.
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    PREVRACENY: To je komiks, který má buď jednorázové příběhy a nebo vícedílné. Ale (pokud je mi známo) nedělá vyloženě dlouhé ságy. Spíš odkazuje na klišé a archetypy
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PREVRACENY: Jako ze ruzne rasy maji ruzne rozmnozovaci organy. Nic jineho.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PATR1K: Spíš, co to.jako je? Dlouhá sága, nebo co?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SHEALA: "I'm pretty oh so pretty".

    Spíš roztomilé než vtipné :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SHEALA: proste ma pocit, ze je nadherny a vyzdobeny.. a he mu jedno co si kdo mysli
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SHEALA: Myslim, ze je to ten vyraz jestera v kombinaci s barevnym hmyzem. Jakoby by si to uvedomoval a daval ti to najevo. Nevim jak se tomu pohledu rika.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: Já zase nevládnu jidiš, ale dá se to občas vyhaluzit :D
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PISKVOR: Díky moc, němčinou nevládnu ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: Vidím podobnost s německým "Schon vergessen"? ("Už jsem zapomněl") - tj. zapomněl, co říct, a úředník na to "vítejte, pane Zapomněl."
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Nějak nevím, co je šojn fargesen... Díky
    [ ARAON @ Zidovske anekdoty ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam