• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BLOODRAT: Je dost možný. Ten interiér mi přišel poměrně evropskej/západní, ale co já vím, jak vypadají v Asii kavárny.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BLOODRAT: Připomíná svého času oblíbené fotky nepovedených dortových nápisů.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SALVATOR: Tipuju Asii, mám někde v archivu fotku z Číny, kde kavárnu vytapetovali podobně bydlenkovskými hesly včetně Shutterstock loga.
    MICKK
    MICKK --- ---
    SALVATOR: když neumíš latinku, tak ti to nepřijde
    YOT
    YOT --- ---
    Nnno co? Vo vo vo vni tttto tttak chhhhhtěli, asi. Mmmmmaj ttto vvv d_atech. (narážka na kolegu který zadrhával a nemyslel a toto byla jeho mantra na všechny problémy).
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A ještě navíc někdo musel strávit nezanedbatelnou dobu přenášením upirátěnýho obrázku z kompu/papíru na zeď a během celý tý doby mu nedošlo, že tam je něco navíc.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FROSTACK: Shutterstock je databanka obrázků - když chceš nějaký použít, za pár drobných ti na něj prodají licenci. Aby si šlo vybírat, mají na webu náhledy - ale s vodoznakem, aby jim lidi "nekradli" jen ty náhledy. No a tady to někdo upirátil i s tím vodoznakem.
    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PATR1K: až na tu první, ta byla celkem dlouhá, a vlastně i ta s tim neviditelnym městem nebo co to bylo.
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    PREVRACENY: To je komiks, který má buď jednorázové příběhy a nebo vícedílné. Ale (pokud je mi známo) nedělá vyloženě dlouhé ságy. Spíš odkazuje na klišé a archetypy
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PREVRACENY: Jako ze ruzne rasy maji ruzne rozmnozovaci organy. Nic jineho.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PATR1K: Spíš, co to.jako je? Dlouhá sága, nebo co?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SHEALA: "I'm pretty oh so pretty".

    Spíš roztomilé než vtipné :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SHEALA: proste ma pocit, ze je nadherny a vyzdobeny.. a he mu jedno co si kdo mysli
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SHEALA: Myslim, ze je to ten vyraz jestera v kombinaci s barevnym hmyzem. Jakoby by si to uvedomoval a daval ti to najevo. Nevim jak se tomu pohledu rika.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: Já zase nevládnu jidiš, ale dá se to občas vyhaluzit :D
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PISKVOR: Díky moc, němčinou nevládnu ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: Vidím podobnost s německým "Schon vergessen"? ("Už jsem zapomněl") - tj. zapomněl, co říct, a úředník na to "vítejte, pane Zapomněl."
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Nějak nevím, co je šojn fargesen... Díky
    [ ARAON @ Zidovske anekdoty ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam