• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAYME: a tak se mi líbíš. miluju tě
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAYME: tak ja mu dal zas plus a jeste jsem ho pochvalil.
    JAYME
    JAYME --- ---
    PRAASHEK: tak já ti dal mínus a ještě jsem tě nahlásil
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAYME: dal jsem ti plus, protože nechápu, o čem mluvíš
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NAVRY: Fruit flies, octomilky.
    JAYME
    JAYME --- ---
    ZIDANE: Mě na Nychu fascinuje, že je někdo tak uskřinujtej, že je schopnej dávat ti mínusíčky i za to, že nechápeš všechny funkcionality fíčury mínusíčků. Let's go meta!
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    DREWDARK: Musel bys dát plus. Na cizí mínusy neklikneš, resp. seznam tím nerozbalíš.
    TOMBAS
    TOMBAS --- ---
    DREWDARK: ajo!
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    JON: Das minus a muzes kliknout neasi
    JON
    JON --- ---
    ZIDANE:
    PATISLAV:
    tam jen existuje moznost, ze to ma stejne plusu jako minusu, a v tom pripade neni na co kliknout, aby to clovek zjistil. Nebo se pletu?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PATISLAV: Dík za informaci, tohle jsem nevěděl.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZIDANE: jak jako nedá říct? Když klikneš na to číslo, tak vidíš přesně, kolik má plusů. Tady ten má přesně nula. Vítej na Nyxu.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PATISLAV: Máš pravdu, ač se na nyxu nedá říct, že příspěvek s mínusovým skóre nedostal plus. Lze jen říci, že dostal víc mínusů než plusů. Ale jinak... tady asi fakt nemá smysl přemýšlet nad vtipností.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SLEEPLESS8: red/white cinch je pravej levej audio kabel. zlutej cinch je video. gogh nema jedno ucho. beethoven neslysi vubec a stewie wonder je slepej.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    co to je za tukabel?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVRY: You don't say...
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    Ale s timhle mi poraďte.. [ KU_RE @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    Mouchy jdou na večírek k jinejm mouchám a přitáhnou mrtvou krysu, vevnitř je spousta ovoce. A? vegetariáni?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    KALIBAN: NELLAS: Čistě pro úplnost "strip" = dělat striptýz / odizolovávat dráty (strip the wires)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    OTAVA: Jdi mu po očích, Boo!
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZIDANE: já bych řekl, že u příspěvků, co nemají ani jedno plusko, není moc potřeba bádat nad tím, čím jsou vtipné.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    To má být nějaká celebrita nebo to "Chikas" nějaký meme?

    [ DAWEEDEK87 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SLEEPLESS8: dekuji


    NELLAS: vida tuhle frazi jsem neznal, pak to vtipny je, dekuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam