• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: QED. To jsou furt "křesťanský základy," ale "Bohu díky" s malým "b," protože bohů může bejt, jéje. Na to, jakej je to základ, o tom základu křesťanisti vědí poměrně kulový.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: díky bohu za ně!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VON_GILOTINE: To jsou ty tradiční křesťanské základy české civilizace asi.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KEJML: osobne tipuju, ze je mozne ze v americe je to nejak pouzivanejsi jako prislovi, kdezto u nas vubec no.
    KEJML
    KEJML --- ---
    VON_GILOTINE: Tedy má neznalost, díky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KEJML
    KEJML --- ---
    Co mi uniká?
    Cyanide & Happiness (Explosm.net)
    http://explosm.net/comics/3440/
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NELLAS: KAKIHARA: Díky.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    RANDOM_NIGHT: Tesco (resp. F&F) maj kampaň "Šla jsem jen pro mandarinky", kde si paní koupí (asi kromě mandarinek) i nějaký hadry a tak
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ... ha, našla jsem i příklad...

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RANDOM_NIGHT: Praha je plná plakátů typu "šla jsem jen pro těstoviny" s dámou oblečenou do nějaké bundy či šatů. Prostě mají v F&F nějaké akce či slevy. A tohle je parodie na ty reklamy.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SLEEPLESS8: aha, myslel sem, ze v tom je jeste nejaka reference, ktera mi uchazi
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MATHES: Aaah, OK, ja videl krale.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    SLEEPLESS8: Pardon, jsem na Nyxdroidu a ocividne me to linkuje na jinej post
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TERRANCE: kde tam vidis adidas bundu? je to proste jen shitpost.. vsechno zle je na neco dobre.. obkliceni? neva.. muzem strilet vsemi smery..
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    FEKALNIK: IMO slav humor, podle ty Adidas bundy.
    MATHES
    MATHES --- ---
    XBAHNO: trosku ti to kazi fakt, ze to co drzi v ruce je bila dama...
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    XBAHNO: tvoje bába je stalemate
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    FIONOR: Trosku to ale kazi fakt, ze je to stalemate… cimz mi to unika taky i nadále, protoze pro stary, zatuchly, zvetraly... nejak nemam vysvetleni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam