• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SUCZKER: podle mě chtějí naznačit, že ten ořez vlasů je hodně ostrý, vlasy obvykle různě trčí, tvar hlavy je nepravidelný, ale musí to odpovídat objemu, nejsem si úplně jistý, jestli to je photoshopováno, ale možná jo, vzhledem k tomu, že je za ním světlo, tak by měly vlasy na kraji trochu prosvítat, místo toho tam mají tmavou linku, ale jak je to dost nekvalitní, za tím se dá schovat ledacos, taky to může dělat nějaký vylepšovací algoritmus foťáku... Chtěl bych vidět originál této fotky :)

    SULTHAN: třeba se to jen nemají jak dozvědět :)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SULTHAN: ts, to zas vymyslel nejaky chytrolin z PR beztak
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    FEKALNIK: Je to vtip na to, že "IT oddělení" většinou nedělá nic, a rozhodně neřeší problémy. Takže pokud nic nejde, tak to oni neřeší, nýbrž poslouchají rádio.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SELECTOR_IX: Případně vkusnou daguerrotypií.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ATUARFIK: tvoje Nokia 5110 dělá printscreen externím fotoaparátem, ideálně na kinofilm :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    4PTO: Moje Nokia 5110 tohle teda nedělá! :)))
    4PTO
    4PTO --- ---
    ATUARFIK: nektery telefon udela printscreen kdyz zmacknes zapínací a zesilovací/zeslabovací tlacitko zaroven..
    CEAR
    CEAR --- ---
    NAZARETSKY: Odhaduji, že tolik plusů není kvůli vtipnosti, ale od těch, kteří by jí ho tam frkli taky ;o)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    SLEEPLESS8: pro nás pomalejší...

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    MIHAI: To jo, ale vtip tam teda zadnej neni? Mate mne, ze tam je ke stovce plusu, coz gaychat bez vtipu nemiva...
    MUTZ
    MUTZ --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Spatne jsem se vyjadril, pardon. Chybí mi tam fotka z opačné strany. Již zmiňovaný anál.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    SLEEPLESS8: červené kroužky bych na obrázcích na internetu zakázal


    MUTZ: co je fotka z opačné strany? anál nevidím:(
    MUTZ
    MUTZ --- ---
    SLEEPLESS8: Tady i fotka zabraná z opačné strany.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: trochu vtipne je, ze jak v tom puvodnim prispevku, tak u te fotky je uplne zbytecne cerveny krouzek/ctverec..
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: ahá, ono to není vtipné. to jen, že někdo našel její fotku. aha podruhý.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MIHAI: tak slibuje anál, no a co. ale proč je tam ta její zakroužkovaná fotka?
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    NAZARETSKY: Je třeba hledat v souvislostech. O pár příspěvků níž ([ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]) je screenshot, kde dotyčná slibuje anál.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ALCATOR: Takže to prostě jen není nijak vtipné. Ok, díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam