• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PAIKA: Ten herec na obrazku je Benedict Cumberbatch, jehoz jmeno kazdy komoli a zni podobne jako ta sloucenina.

    PS: Vtip je tedy o tom, ze ten nahodny obrazek mu ve skutecnosti pomohl.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PAIKA: jméno Benedict Cumberbatch zní "v podstatě stejně" jako Bariumoxid Calciumfosfat.
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    ja asi nerozumet
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    NVT: takhle dopadl Mussolini
    NVT
    NVT --- ---
    Nějak se nechytám:

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NAVRY: ty si češeš koule?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    FREELA: Vždycky jsem měl dojem, že právě volba tlouštěk placek vs rozestup stud-ů je účelová a s radostí to využíval :) tohle mi přijde ještě jako varianta na česání koulí v tom, že to je celek, ale nemá žádné čudlíky ven, což konzervatistu vyděsí :D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KAKIHARA: je to asi nad schopnosti mýho telefonu, ale už koukám. Díky.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: To je tvuj problem, stránka normalne jede. Jestli to pro tebe neni nad tvy schopnosti tak googli metro exodus.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KAKIHARA: Po kliknutí mám přes celou obrazovku oznámení s tlačítkem "Accept", mobil mi právě zablokoval posílání oznámení z té stránky. Ale díky za snahu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Vzhledem k tomu, že mám na Steamu hru Metro 2033 i s datadiskem, tak toto nechápu.

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HRADECAK:
    The Big Bang Was Caused By Shaggy Using 14% Of His Power, Scientist Suggest
    https://wokennews.com/.../the-big-bang-was-caused-by-shaggy-using-14-of-his-power-scientist-suggest/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    HRADECAK: Další debilita ve stylu "mury / moth" ??
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    Co je s tím Shaggym?
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SALVATOR: OT: Sestiletej synovec se vždycky muze podělat, když si jdeme "stavet" a ja zacnu stavet "ilegalne" :)
    FREELA
    FREELA --- ---
    CEAR:
    SALVATOR: diky!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FREELA: Je řada způsobů spojení kostek LEGO, se kterejma se při jejich designování nepočítalo a interně se označujou jako "nelegální":

    Can I use "illegal" LEGO building techniques? – Help for LEGO® Ideas
    https://legoideas.uservoice.com/...ebase/articles/1865488-can-i-use-illegal-lego-building-techniques

    "illegal techniques" refers to the LEGO Group’s internal design rules for connecting elements together for stability and to avoid unnecessary stress. LEGO Digital Designer (LDD) only allows legal building techniques in Standard Mode.
    CEAR
    CEAR --- ---
    FREELA: Asi že spojuje kostičky lega způsobem, který (nejspíš) nebyl původně zamýšlený...
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    ZUZKAOU: Je to copypasta z wikipedie. Význam je jasný, když jde Ivanov s praporem, záhy hned umře další generální tajemník ÚV KSSS.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GLOBALISTA: obávám se, že vtip byl popleten a transparent se nejspíše měl nosit na 1. máje, kdy posléze následoval pohřeb.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam