• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    DA_NIELA: Nerozumim a to jsem muz, leda by se v tu chvili ten chlap drbal na koulich. Nic chytrejsiho v tom nevidim.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    J4C0B1M: ale mohl by
    Amazon.com: Go Girl Female Urination Device, Lavender: Health & Personal Care
    https://www.amazon.com/Urination-Antimicrobial-Portable-Activities-Silicone/dp/B003BEDUS6
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DA_NIELA: myslím, že ti ten vtip ti není souzen Danielo!
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ???
    REONA
    REONA --- ---
    SOLNAKAR: OMG...Schrödingerovu kočku zběžně znám, ale nikdy jsem se vlastně nezajímala, proč by měla umírat. Makes sense, díky :)
    REONA
    REONA --- ---
    ?
    Předem děkuji

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NVT: diky
    NVT
    NVT --- ---
    VON_GILOTINE: Takhle pověsili Mussoliniho.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NVT: muzes to repostnout pls? fakalnik me ma z nejakeho dustojneho duvodu v DI
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    MCKIDNEY: Cywe, viděl jsem většinu filmů, kde hrál, chodim především kvůli němu na přenosy z Nation Theatre, ale podle týhle fotky jsem ho teda nepoznal. Tuze kvalitní foto.
    NVT
    NVT --- ---
    FEKALNIK: Díky!
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    dekuju
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PAIKA: Ten herec na obrazku je Benedict Cumberbatch, jehoz jmeno kazdy komoli a zni podobne jako ta sloucenina.

    PS: Vtip je tedy o tom, ze ten nahodny obrazek mu ve skutecnosti pomohl.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PAIKA: jméno Benedict Cumberbatch zní "v podstatě stejně" jako Bariumoxid Calciumfosfat.
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    ja asi nerozumet
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    NVT: takhle dopadl Mussolini
    NVT
    NVT --- ---
    Nějak se nechytám:

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NAVRY: ty si češeš koule?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    FREELA: Vždycky jsem měl dojem, že právě volba tlouštěk placek vs rozestup stud-ů je účelová a s radostí to využíval :) tohle mi přijde ještě jako varianta na česání koulí v tom, že to je celek, ale nemá žádné čudlíky ven, což konzervatistu vyděsí :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam