• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    TAMARIX: prostě "Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!". Tečka.;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TAMARIX: aktuálně propuká epidemie spalniček, způsobená neočkovači
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TAMARIX: Ani bych nerekl, ze je to extra vtipny (i kdyz nekdo tak muze vnimat ten kontrast mezi empatickym uvodem kdy doktora soucitne pani hladi poruce a pta se, zda ji neco boli a agresivnim zaverem, kdy ji rika, ze ji vrazi jeste jednu), jako spis, ze to dostava plusy za to, ze ta zenska proti vakcinaci dostala prez hubu a mozna dostane jeste jednou ("a dobre ji tak mrse! plus ho tam")
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MAKROUSEK: Díky, ale pořád netuším, co je na tom tak vtipného, že to má tolik plusů..
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MAKROUSEK:
    ja nevim nejak te pani nevrim ze by ji dokazala prastit mezi oci. imho je to nejaky slang jakoze ze jestli ji ma zpraskovat znova. Proto si ta pani mne celo ze ji z tech prasku uz boli hlava.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TAMARIX: Pani nalevo nechce ockovat sve dite. A tak ji pani doktorka prasti mezi oci. A zepta se, jestli chce jeste jednu ranu, nebo uz muze ockovat jeji dite.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KURVA.

    Kdokoliv kdo mi napíše PM s žádostí o něčí jmenovitý ban jako kdybych byl nějaká dementní učitelka kterou zajímá kdo si začal nebo kdo komu co udělal ten ban dostane sám za to, že mě otravuje na dovolený.

    A jestli tu v pondělí najdu bordel co minule tak odtud vyrazim ty u kterých mi přijde že to pomůže tomuhle klubu. Což nebude mít vůbec nic společného s tím kdo "si začal" nebo "si to zaslouží" protože " mě to nezajímá.

    Jestli se vám to nelíbí, tak se mi to ani nenamáhejte psát protože mě to taky nezajímá. Jestli se vám nelíbí ani tohle můžete se nechat poslat k čertu od PRAASHEK a HASH.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    OTAVA: na jaký policejní akademii?
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    JJOXER: TSA agent - bezpečák na letišti. Když máš láhev z vodou, tak je to z jeho pohledu jako bys měl bombu.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Co ten vtip s dynamitem? Voda je H2O a nitroglycerin v sobe ma dusik... neco mi nedochazi
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: kdyby vas na policejni akademii ucili poradme anglictinu, tak to vis.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    OTAVA: Díky
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: bang = mit sex
    bang = vybuchnout
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAKROUSEK: tak to jo, to je Kirby, dik, neznam...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GRANTORINO: To je Kirby s kudlou, ne Pikacu. Zatim to jeste uplne neni hotovy mem, ale treba tady to je zblizka:
    https://i.redd.it/xqyog979eo411.jpg
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    DO_IT: já držím suchý únor
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    jsem vegan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam