• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PREVRACENY: začínáš mě tu už fakt maličko srát. Jestli upřímně nechápeš čim, tak se di zeptat nějakýho staršího kamaráda ať ti to vysvětlí - předejdeš nutnosti hledat klub "Poznej ban + jejich vysvětlení | za férovost vysvětleného banu neručíme"
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    OTAVA: Laskavě opusť toto audítko, jestli ti vadí, že se někdo ptá na význam vtipu. Mohlo by se ti stát, že uvidíš, jak se tady někdo ptá.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    kolego laskave si nastudujte zaklady tady at se nemusite ptat jako debil na ty nejzakladnejsi vtipy


    knowyourmeme.com
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    (Musíte to pořád krmit? Vždyť ho ignorujte...)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    OTAVA: A někde na obrázku je snad napsáno "grumpy cat", abych to mohl googlit? Není. A zrovna to neznám, stejně jako ty neznáš spoustu věcí.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    OTAVA: Nevrlá, ne smutná.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: google: grumpy cat. proste smutna kocka se chrani proti desti srdicek (lasce)
    pak se clovek nesmi divit tem vtipum o hloupych policistech.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PREVRACENY: grumpy cat je vecne nevrla kocka, takze kasle na nejakej valentyn a nejaky srdicka
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PATISLAV: filtrovana kava = voda. ha ha.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Jakože kočička?

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PATISLAV: je vlna filter/nofilter memu, ktere obecne nejsou moc vtipne a orientuji se na problematiku kolem filtrovani fotek. tohle je nevtipna parafraze na ten meme, kdyz misto filmoveho/fotografickeho filtru je pouzit filtr realny, vtipne to ale neni..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SHEALA: Prostě hahaha, Will Smith jako djin.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GREATDRAKE: díky, to celkem chápu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: tak mě nešlo o nějakej zásadní informativní příspěvek :)
    s doktorama srovnáme nesrovnatelný, ale abychom se někam posunuli, rád se dozvím, co je na tom v nepořádku. co zbývalo udělat, aby to bylo v pořádku, a pak se třeba fakt plácnu do čela, že jsou to kokoti.
    /naneštěstí vím, jak asi se kuchtí tyhlety CGI filmečky a ti, co dělaji 2D a 3D fakt žádní doktoři nejsou. to se najme na práci 150 lidí s dírou do prdele. že by to mělo projít výstupní kontrolou je jasný, to je věc supervize. ale když jsou průsery a zpoždění, tak je všechno jedno.
    //další věc je, že někdo možná v dnešní době čekal alladinova gina jako z WoW, s aureolou kouzelný záře a kdo ví čeho, ale například já si nikdy alladina takto nepředstavoval a naprosto mi sedí vizáž modrýho chlapa bez pičovin navíc.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREATDRAKE: Ono, upřímně, která z postav v tom traileru vypadá jako původní postava z animáku?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREATDRAKE: jo tak. Okej, no, mě se líbíla i Catwoman (která strašně propadla). Už chápu.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SHEALA: jde o to, že Will Smith vůbec nezapadá do toho, jak vypadal ten animovaný, se kterým ho pochopitelně mnozí srovnávají viz https://assets1.ignimgs.com/2019/02/11/willsmithgenie-blogroll-1549926729330_1280w.jpg

    Druhý důvod, hůře uchopitelný pro českého diváka je ten, že původního džina namlouval Robie Williams, proti čemuž je samozřejmě Smith dost hrubá změna.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: Já ti jen ukazuju, jak absurdně to zní :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    šlo o to, že džin má bejt modrej a CGI? Nebo mi furt něco uniká?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam