• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: Proste se jednomu nechce věřit, že by byl někdo tak vylizanej, jako se tu prezentuješ.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: moje manzelka je rozhodne troll. Jinak bych si nemohl vzit ja.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SIRIEN: Vzhledem k tomu, co jsi mi minule napsal, jsem musel svůj výstup zmírnit. Co jinýho mi zbývalo, když tady chci zůstat.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ROMANET: A z čeho vycházíš, že jsem troll? Sám si teď napsal, že by tvoje manželka spoustu věcí tady nepochopila. Je snad ona taky troll, podle tvé logiky?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SCHWAB: jo to prej frčí, nějaká tajná policejní akce ve školách. Krycí jméno je Skákací ulice 21
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SIRIEN: třináctiletý policajt?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ROMANET: hele... viz J4C0B1M. Osobně sem za poslední cca tejden dospěl k závěru, že to fakt je troll. Kdyby byl zmatenej tak se po těch mejch mod zásazích urazí a odejde nebo se umírní a svůj projev víc omezí. Kdyby byl jen debil tak překročí hranici a dá mi byť neúmyslně důvod ho obratem vyrazit. To jak se hladce adaptoval na mantinely co sem nastavil a stejně tu zvládá tančit na hraně a buzerovat kdekoho okolo...

    ...jako přiznávám, nejsem si jistej. Což je ale vizitka dobrýho trollingu, žejo.

    Na druhou stranu se tu reálně ani nikomu moc nezodpovídám a nemám žádnou potřebu si tu držet nějakou image moudrosti a spravedlnosti, takže bych ho vlastně mohl vyrazit lusknutim prstů s permabanem a na možná oprávněné stížnosti odvětit, že svět neni fér a já sem tak trochu debil, bad luck.

    Jenže... ten jeho trolling - jakože to myslim fakt je trolling - je z výše uvedených důvodů fakt a art. Takže se Ti tu klidně otevřeně přiznám, že těch pár procent nejistoty používám jako záminku i před sebou samotnym a nechávám ho tu, protože mě jeho výstup vcelku fascinuje.

    Ale... taky je možný že na druhý straně je za klávesnicí třináctiletej zmatenej týpek kterej se fakt snaží a nechápe. Neřikám, že to je pravděpodobný, jen že to je možný.


    Jako... spíš to je troll a jako každej troll dřív nebo pozdějc uklouzne a v ten moment ho odtud obratem odmáznu. Ale než se to stane, tak si hodlám užít show :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ROMANET: Už dávno tu na tom maká velkej tým lidí, ale zatím si nejsme vůbec jistí :((
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    hele já to nechápu, ten převrácený je nějaký troll? nebo je to jen normální člověk, co zabloudil do jiný sociální bubliny? já plně chápu, že milion věci tady by rodiče, prarodiče, manželka ani děti nepochopili, ale myslím, že to nebudou zkoušet otazkama v tomhle klubíku.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    DUHAR: to myslim maj zakazany od 1990 novelou trestniho zakona...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    OLTSKUL: je to slovní říčka ;)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    GILHAD:
    OTAVA:

    aha... tak jo, odvolávam se na nástěnku a název klubu...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OLTSKUL: vypravec pada k zemi. NEvi jstli ma nastavit zada nebo se divat.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OLTSKUL: Nevim jaky (nazorovy) postoj zaujmout ke smrti - smirit se, poprit ji ...
    vs.
    Nevim jaky (sportovni) postoj zaujmout ke smrti - stat tak, abych padnul na zada, nebo na celo ...
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Sorry... Mam dlouhe vedeni Jaromira Soukupa :/

    [ QUASAR @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DUHAR: Jo, už jsem to pobral, v pohodě.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    PREVRACENY:
    a sibenici nekdy s klukama hrajete?
    _ I G G E R
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BDOWN: Jo, v obrázku je N a pak jsou další písmena! Já se zaměřoval na význam toho obrázku s malou snickerskou:D

    DUHAR: Průměrně jednou za dva dny to není nadprodukce.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    PREVRACENY: verim, ze pro robota/policajta/dopln chybejici/nehodici se ;) muze byt velka cast internetoveho humoru a tzv. memu obtizne pochopitelna, nechces si na to zalozit vlastni auditko? myslim, ze spusta lidi ti radeji odpovi tam, nez v Prevraceny se uci v Poznej vtip..
    ja navrhuju Prevraceny humor, to je jednoduchy a jasny!

    mas znacnou nadprodukci dotazu, chapes?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam