• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SELECTOR_IX: tak touto logikou som tiež Brňák
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SELECTOR_IX: tak snad ti za tech dvacet let aspon vypadala vsechna slama z bot ;)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    LOJZEE: jsem v podstatě Pražák, protože v Praze žiju 20 let. jinak jsem z Chodova. (pro Pražáky - to je v západních čechách)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GANDHI: mne je o u prdele a i mam maly pero, ale rad si z toho delam legraci..)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: jeste si do toho pridej, ze pro nektere prazaky je moravanstvi otazkou etnicity.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    aha, takze zmateni adresata zamenou informace o domicilu za informaci o puvodu, hmmm...


    SEJDA: imho spis jsou ti, kterejm je to u prdele a pak ti, co maj nejspis maly pero:p
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: prazaci jsou dvou typu, jedni se tam narodili a druzi vedi jak se dostat od Obecniho domu na Mustek, aniz by museli pouzit metro.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: rek bych ze to bude ta prazacka z moravy, ne nadarmo je d1 v patek odpoledne zacpana smer brno, protoze prazaci jedou na vikend domu :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GANDHI: prazacka z moravy? nevim..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    [ CALIGULA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    jeste mi po ranu asi nenabehl system, ale co mi unika?

    P.S. Nejsem fizl:p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SCHWAB: dostals vumlem?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MATHES: já jsem se ho před časem zeptal, ale tý odpovědi byste nevěřili.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SLEEPLESS8: tak se radši neptej ;)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES: taky bych se bal..
    MATHES
    MATHES --- ---
    JESTEDMAN: ja taky, ale bojim se ho zeptat.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    MEJLA77: vzhledem k počtu, co tu prezentuje, mi přijde nepravděpodobný, že by tolik vtipů na internetu denně vzniklo, normálně ho podezírám, že je tvoří sám
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    KALIBAN: /OT/ že to dává SLEEPLESS neznamená, že to bude vždycky dobrý, vzhledem k jeho megaprodukci má občas příspěvky s mínusovým skóre, ale většinou jsou kvalitní /sorry za OT/
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HRAFNAIN: Jo. A pi se anglicky rekne pie [páj] neboli cesky koláč.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MAKROUSEK: ale co ten cake
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HRAFNAIN: Puvodne pi rika "get real", protoze odmocnina z minus jedna neni realne cislo. A pi neni racionalni cislo. A druhy plan je nejnovejsi cesky mem - Krtkuv dort mnam dopici.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRK_R23: to slovo sem neslyšel už tak půl roku. Dík voe ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam