• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SELECTOR_IX: tak touto logikou som tiež Brňák
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SELECTOR_IX: tak snad ti za tech dvacet let aspon vypadala vsechna slama z bot ;)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    LOJZEE: jsem v podstatě Pražák, protože v Praze žiju 20 let. jinak jsem z Chodova. (pro Pražáky - to je v západních čechách)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GANDHI: mne je o u prdele a i mam maly pero, ale rad si z toho delam legraci..)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: jeste si do toho pridej, ze pro nektere prazaky je moravanstvi otazkou etnicity.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    aha, takze zmateni adresata zamenou informace o domicilu za informaci o puvodu, hmmm...


    SEJDA: imho spis jsou ti, kterejm je to u prdele a pak ti, co maj nejspis maly pero:p
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: prazaci jsou dvou typu, jedni se tam narodili a druzi vedi jak se dostat od Obecniho domu na Mustek, aniz by museli pouzit metro.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: rek bych ze to bude ta prazacka z moravy, ne nadarmo je d1 v patek odpoledne zacpana smer brno, protoze prazaci jedou na vikend domu :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GANDHI: prazacka z moravy? nevim..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    [ CALIGULA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    jeste mi po ranu asi nenabehl system, ale co mi unika?

    P.S. Nejsem fizl:p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SCHWAB: dostals vumlem?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MATHES: já jsem se ho před časem zeptal, ale tý odpovědi byste nevěřili.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SLEEPLESS8: tak se radši neptej ;)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES: taky bych se bal..
    MATHES
    MATHES --- ---
    JESTEDMAN: ja taky, ale bojim se ho zeptat.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    MEJLA77: vzhledem k počtu, co tu prezentuje, mi přijde nepravděpodobný, že by tolik vtipů na internetu denně vzniklo, normálně ho podezírám, že je tvoří sám
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    KALIBAN: /OT/ že to dává SLEEPLESS neznamená, že to bude vždycky dobrý, vzhledem k jeho megaprodukci má občas příspěvky s mínusovým skóre, ale většinou jsou kvalitní /sorry za OT/
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HRAFNAIN: Jo. A pi se anglicky rekne pie [páj] neboli cesky koláč.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MAKROUSEK: ale co ten cake
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HRAFNAIN: Puvodne pi rika "get real", protoze odmocnina z minus jedna neni realne cislo. A pi neni racionalni cislo. A druhy plan je nejnovejsi cesky mem - Krtkuv dort mnam dopici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam