• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Vždyť rozinky jsou dobrý, ne?

    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    ATUARFIK: galsky 'dřívávějc'. Záhlaví.
    CEAR
    CEAR --- ---
    SUCZKER: Sv.Patrikovi se připisuje vyhnání hadů z Irska a Medůza jich měla původně na hlavě spoustu...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    diky, ted uz to chapu, jak sem byl vcera najebany, sem si nevsim, ze rve Z OKNA.. bez toho mi to nejak nedavalo smysl :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    JJOXER: Myslím, že mnoho lidí se tady za chvíli dozví, co je RO. :)

    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PREVRACENY: To mi neprijde moc pravdepodobne. Mas pro to nejake opodstatneni?
    A co je ro imho?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SLEEPLESS8: Imho na ně z okna křičí, jak je mají sázet, protože je asi dávají zeleným dolů.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Děkuji za vysvětlení.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLEEPLESS8: Zeptej se PREVRACENEHO, kterym koncem strka smrcek do jamy, kdyz ho ma zasadit a bude ti to jasne :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Vběhne hajný do hospody, poručí si panáka, rychle ho do sebe kopne a zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Rozhlédne se vyčerpanýma očima po lokálu, poručí si druhé panáka, kopne ho do sebe a zase zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Štamgasti se podivují a když se celá situace opakuje ještě jednou, tak se zeptají, co se děje.
    “Ále, přijeli mi sem policajti na brigádu a sázej smrčky.”
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Je to variace na X se zepta: Y ukaze. Ne ze maji jit do zeme, ale ze po nich nikdo nechtel aby brambor ve spajzu klicil.
    HARALD
    HARALD --- ---
    To mi připominá jeden vtip.

    Vběhne hajný do hospody, poručí si panáka, rychle ho do sebe kopne a zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Rozhlédne se vyčerpanýma očima po lokálu, poručí si druhé panáka, kopne ho do sebe a zase zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Štamgasti se podivují a když se celá situace opakuje ještě jednou, tak se zeptají, co se děje.
    “Ále, přijeli mi sem policajti na brigádu a sázej smrčky.”

    Tak tady někdo zapomněl sázet brambory do hlíny.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PATISLAV: "brambory musí do země"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PREVRACENY: že pěstují brambory ve špajzu, když správně se mají sadit do země.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: stejne ti ty drobny polozi nekam vedle.. ale pouziti end this man's whole career neni moc vhodne, kazdopadne te nasere, ze ti to neda do ruky.. vic sem v tom nenasel
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam