• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SLEEPLESS8: Imho na ně z okna křičí, jak je mají sázet, protože je asi dávají zeleným dolů.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLEEPLESS8: Zeptej se PREVRACENEHO, kterym koncem strka smrcek do jamy, kdyz ho ma zasadit a bude ti to jasne :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Vběhne hajný do hospody, poručí si panáka, rychle ho do sebe kopne a zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Rozhlédne se vyčerpanýma očima po lokálu, poručí si druhé panáka, kopne ho do sebe a zase zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Štamgasti se podivují a když se celá situace opakuje ještě jednou, tak se zeptají, co se děje.
    “Ále, přijeli mi sem policajti na brigádu a sázej smrčky.”
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Je to variace na X se zepta: Y ukaze. Ne ze maji jit do zeme, ale ze po nich nikdo nechtel aby brambor ve spajzu klicil.
    HARALD
    HARALD --- ---
    To mi připominá jeden vtip.

    Vběhne hajný do hospody, poručí si panáka, rychle ho do sebe kopne a zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Rozhlédne se vyčerpanýma očima po lokálu, poručí si druhé panáka, kopne ho do sebe a zase zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Štamgasti se podivují a když se celá situace opakuje ještě jednou, tak se zeptají, co se děje.
    “Ále, přijeli mi sem policajti na brigádu a sázej smrčky.”

    Tak tady někdo zapomněl sázet brambory do hlíny.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PATISLAV: "brambory musí do země"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PREVRACENY: že pěstují brambory ve špajzu, když správně se mají sadit do země.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: stejne ti ty drobny polozi nekam vedle.. ale pouziti end this man's whole career neni moc vhodne, kazdopadne te nasere, ze ti to neda do ruky.. vic sem v tom nenasel
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SLEEPLESS8: proc mluvis potom madarsky?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    SLEEPLESS8: tak to pozná každej podle toho hantecu :)))
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    LOJZEE: copak sláma, ale jmelí!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SELECTOR_IX: tak touto logikou som tiež Brňák
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SELECTOR_IX: tak snad ti za tech dvacet let aspon vypadala vsechna slama z bot ;)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    LOJZEE: jsem v podstatě Pražák, protože v Praze žiju 20 let. jinak jsem z Chodova. (pro Pražáky - to je v západních čechách)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GANDHI: mne je o u prdele a i mam maly pero, ale rad si z toho delam legraci..)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: jeste si do toho pridej, ze pro nektere prazaky je moravanstvi otazkou etnicity.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    aha, takze zmateni adresata zamenou informace o domicilu za informaci o puvodu, hmmm...


    SEJDA: imho spis jsou ti, kterejm je to u prdele a pak ti, co maj nejspis maly pero:p
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: prazaci jsou dvou typu, jedni se tam narodili a druzi vedi jak se dostat od Obecniho domu na Mustek, aniz by museli pouzit metro.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: rek bych ze to bude ta prazacka z moravy, ne nadarmo je d1 v patek odpoledne zacpana smer brno, protoze prazaci jedou na vikend domu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam