• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    A na variantu že za ID prevraceny je schovaný nějaký postižený klient trpící oligofrenií z vás nikdo nepomyslel?! Mám pár známých jejichž psaný projev by nikdo nerozeznal od zdravého člověka. Ale v logice a globalnějším uvažováním jim to prostě nefunguje. I mluvení mají zhoršené.
    Ona stačí lehká subnormalita...
    Myslím to vážně. Když si profiltrujete jeho příspěvky. Tak tomu to jen nasvědčuje.
    Nejdříve jsem myslel že je to opět JUGI. Ale prevraceny je svůj.
    Pokud je to tak, buďte na něj prosím shovívavý, tyhle lidi mají taky právo na virtuální život. Jen to mají těžší.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NAZARETSKY: Promiň, že si dovolím reagovat, ale nedalo mi to a podíval jsem se na to, co znamená "skoro každý den". Za poslední dobu jsem se zeptal někde po 3 dnech, někde po 10 atd. Což mi tedy davá cca 1krát za týden. A opravdu mi nejde do hlavy, kde bereš tu jistotu, že se nad tím nezamýšlím a negooglim?

    MATHES: Pokud s těma novinama narážíš na Emu Smetana, tak uznávám, že kdybych ten obrázek našel tak o hodinu dýl, asi bych chápal souvislosti.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: porad ti davam benefit of doubt, ze nejsi troll, takze ti zkusim snad uz konecne vysvetlit o co tady jde.

    spamujes tenhle klub vecma u kterejch na drtivou vetsinu staci pravej klik a vyhledat googlem, nebo otevrit noviny, abys zjistil o co jde. navic kazdou druhou odpoved na svoje dotazy mas tendenci komentovat

    vysledek je, ze tady delas bordel, kterej cim dal tim vic lidi sere, zatimco ty mas pocit, ze nedelas nic spatnyho a ze je to cely o tom "ze jsou na tebe lidi na internetu z nejakyho duvodu zly".

    tl;dr - kdyz necemu nerozumis, tak googli, kdyz se ti nezda vysvetleni, precti si cervenou vetu v zahlavi. chces-li nekomu za vysvetleni podekovat, pouzij palecek nahoru vpravo u prispevku a svet bude zase o kousek hezci misto k zivotu
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    PREVRACENY: Mně se úplně nelíbí, jak se tu kdekdo do tebe naváží při každé první příležitosti, skoro to vypadá, že si kluci našli někoho, koho mohou beztrestně šikanovat, za mne ubohost, no ale to ať si srovnaj v hlavě sami.
    Nicméně to není tak, že nic špatného neděláš. Skoro každý den tu seš s něčím cos nepochopil. To ale znamená, že ses tomu moc nedal a otravuješ lidi s problémem, nad kterým jsi sám líný se zamyslet.
    Tento klub tu byl dlouho provozán jako vysvobození pro ty, kteří už dlouáho bádají nad smyslem nějakého vtipu a potřebují pomoct, protože by večer jinak neusnuli. Na hromadné vysvětlování vtipů někomu, kdo nechápe skoro žádný vtip, tu fakt neni nikdo zvědavej. Prostě tu otravuješ a otravuješ i po té, co ti bylo xkrát vysvětleno, že jseš daleko za hranicí snesitelnosti, kdybys to náhodou sám nějakým omylem neviděl. Ale ty v tom s gustem pokračuješ a to je to špatné, co děláš.
    Kdyby sis dal limit třeba jeden dotaz za týden, myslím, že by se všem ulevilo. Karma je zdarma.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KUBIIK: Ne, to on to jako dává na mě. Oni to tady na mě používají, jakože hahaha. Ale mně je to úplně, ale úúúplně u prdele.
    Já nic špatného nedělám.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    ASNEK: Pointa spočívá v tom, že Jenda si myslel, že po delší době projde nenávist k němu nějakou proměnou a třeba i zmizí, jenže se hrozně spletl.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    RAINBOF: tam nemá byt "nebo...". To jsem jen psal, proč jsem reagoval tak hrubě.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PREVRACENY:
    Tak ze zvedavosti se zeptam:
    Nebo co ?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PREVRACENY: Tak uz bez. Tady mas odezvu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: tak si mě nevšímej a je to. Není to nic složitého. Pokaždé, když mi vtip vysvětlili, nechal jsem to být.
    Ale nenechám se tady posílat do prdele bez odezvy.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    ok, je na case prebrousit si Occamurovu britvu;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRK_R23: nemas zac, normalne bych ti psal do posty, jako dys si posilame dickpics, ale tohle mozna zajima vic lidi, tak sem to dal sem no
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    AMANT: Nemeni to samozrejme vubec nic :) Ale dik za info.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRK_R23: prej to neni jugi, ale nakej aciduv kamos, MtG nerd. nevim, esli to neco meni, ale jen pro info..
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SEJDA: Tak si ho vem domu tyvole
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    FRK_R23: kazdy mame na nyxu sve oblibene misto, nekdo proto, ze se tam neco dozvi, nekdo proto, ze tam muze sikanovat koho se mu zlibi?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SEJDA: Jaka sikana tyvole? Nikdo sem Jugiho nenuti chodit a hrat si na retarda.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SLEEPLESS8: mne se tato virtualni sikana nelibi, ale ty jsi chytry kluk, s pytlivem vetsim nez mozek, tak mi tuto legraci jiste vysvetlis, ze? ;)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DUHAR: tak ze zájmu - kdo byl (je) JUGI a co na něm bylo (je) tak zajímavého?

    plus co konkrétně že to chceš hodit do záhlaví?


    ASNEK: myslim že mu nedávno už párkrát ujela ruka a ukázal se jako vcelku troll. Jen od té doby nenapsal nic tak buzerativního abych mu ten ban dal. (...a z principu nic menšího než permabany nerozdávám, mě je moralizování protivný a na "napravování" lidí se kterejma se nedokážu dohodnout beztak nevěřim)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam