• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    RAINBOF: tam nemá byt "nebo...". To jsem jen psal, proč jsem reagoval tak hrubě.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PREVRACENY:
    Tak ze zvedavosti se zeptam:
    Nebo co ?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PREVRACENY: Tak uz bez. Tady mas odezvu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: tak si mě nevšímej a je to. Není to nic složitého. Pokaždé, když mi vtip vysvětlili, nechal jsem to být.
    Ale nenechám se tady posílat do prdele bez odezvy.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    ok, je na case prebrousit si Occamurovu britvu;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRK_R23: nemas zac, normalne bych ti psal do posty, jako dys si posilame dickpics, ale tohle mozna zajima vic lidi, tak sem to dal sem no
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    AMANT: Nemeni to samozrejme vubec nic :) Ale dik za info.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRK_R23: prej to neni jugi, ale nakej aciduv kamos, MtG nerd. nevim, esli to neco meni, ale jen pro info..
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SEJDA: Tak si ho vem domu tyvole
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    FRK_R23: kazdy mame na nyxu sve oblibene misto, nekdo proto, ze se tam neco dozvi, nekdo proto, ze tam muze sikanovat koho se mu zlibi?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SEJDA: Jaka sikana tyvole? Nikdo sem Jugiho nenuti chodit a hrat si na retarda.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SLEEPLESS8: mne se tato virtualni sikana nelibi, ale ty jsi chytry kluk, s pytlivem vetsim nez mozek, tak mi tuto legraci jiste vysvetlis, ze? ;)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DUHAR: tak ze zájmu - kdo byl (je) JUGI a co na něm bylo (je) tak zajímavého?

    plus co konkrétně že to chceš hodit do záhlaví?


    ASNEK: myslim že mu nedávno už párkrát ujela ruka a ukázal se jako vcelku troll. Jen od té doby nenapsal nic tak buzerativního abych mu ten ban dal. (...a z principu nic menšího než permabany nerozdávám, mě je moralizování protivný a na "napravování" lidí se kterejma se nedokážu dohodnout beztak nevěřim)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ale jen ho tu nechte, aspon si mame z koho delat prdel
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    muze mu uz prosim nekto konecne dat RO nebo spis rovno ban. je mi uplne jedno jestli to je kripl neschopny pouzit mozek, gugl nebo troll. ani DI nepomaha to sem pak clovek prijde a dozvi se z misto 20 normalnych prispevku tu ctu blbe otazky jednoho degenerata pripadne odpovedi lidi na jeho linou stupiditu kdyz na 99% odpovedi pro nej by stacila fraze UTFG
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    J4C0B1M: hele, vsimnul sis za dobu sveho pobytu na nyxu existence jisteho tragickeho ID jmenem Jugi?
    a ted si vem, ze co zacalo jako neskodna legrace, to panackovi uz davno přerostlo pres hlavu, stejne jako ten zebri overal.
    nic si z toho nedelej, taky mi to tu posledne nekdo musel rict;) neni zac & dekuji frku!
    nemohl by to nekdo hodit do zahlavi? konecne uz?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: Tohle auditko neni ústav pro retardy. Jsi jen línej kus hovna co neni schopnej pogooglit, nemáš přehled a chceš chápat vtipy pro které musíš znát ňákej kontext, starý memy nebo prostě jen všeobecný znalosti. Myslíš, že všichni lidi z Nyxu sem píší, když něco nepochopí? Ne, právě proto, aby ze sebe neudělali idioty, tak zapojí mozek a přijdou na to sami a tohle auditko použijí jako poslední možnost. Musel jsem si tě před tejdnem vyndat z DI, abych vidět jaký sračky zas po Nyxu píšeš a je to furt stejnej autismus. Tady ti vtip vysvětlí a tobě to stejně nebude připadat vtipný, protože prostě neznáš pozadí těhle internetovejch hovadin, takže ti to je úplně k ničemu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: ty jdi do prdele.
    JJOXER: děkuji.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PREVRACENY: To je Francouzska ministrine kultury, ktera rekonstrukci Notre-Dame zastresovala. Obecne se ocekava, ze odstoupi z funkce.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREVRACENY: To je známá francouzská investigativní reportérka Emma de la Créme.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: jdi do prdele kriple
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam