• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    YUUKI_23: kámo, asi tě nepotěším, je to z této písně, jejíž obsah mi tak nějak uniká https://www.youtube.com/watch?v=i4rpKdwVlvM
    MATHES
    MATHES --- ---
    SHEALA: imo ano - gazela si tam hopka a lvice se brodi po drzku ve vode.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHEALA: IMHO není nasraná ale przněná
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ 22DAEMON @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Pointa je jenom ta nasraná lvice?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    BURAN: mě vždycky potěšilo, když mě na dálnici předjelo auto s nápisem "pomoc drogowa" :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    RIVEEK: co sukaj, vcera jsem projel lehce polskem a videl jsem minimalne dve cedule s detma a pod tim tabulka "droga do skoly"... Wtf jako, ze tam prodavaj sudo leky bez predpisu a v neomezenym mnozstvi jsem vedel, ale ze az takhle?
    AMANT
    AMANT --- ---
    GANDHI: Poznej predsudek + jejich ospravedlneni?:P
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    AMANT: to jednomu neda.cornout auto:p
    YUUKI_23
    YUUKI_23 --- ---
    JESTEDMAN: Mam dlouhy vedeni. Nechapu. Jestli se v tvy reakci skryva odpoved, ukonci me trapeni, ktere trva od prvniho stupne zakladky a vysvetli polopate. Dik.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SLEEPLESS8: nedivil bych se, kdyby se ttyhle "goldfajn" sracky se pekly v Polsku. Pak by to byl ovsem double pwn, protoze Polak rekne "upekli jsme sracku, napsali na to picovinu a ty Czesi to stejne zerou"
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LOPIK: Ti pijou kafe, ne? Nebo frisko.

    SALVATOR: Zdrobnělina chlebu je v češtině chlebík, ale chlebíček je furt normální, stejně jako vodička, maminka, holčička... Poláci jsou divní.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    AMANT: To znám z Letný
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RIVEEK: národu, kterej jezdí samochodem se nelíbí autíčko?

    s z nějakého důvodu se pár Poláků smálo sousloví "barvoslepý kretecek"
    AMANT
    AMANT --- ---
    RIVEEK: nahodou to muze bejt dobry dada, kdyz mas pocit, ze jsi prijel do zeme obyvane obrimi zvatlajicimi batolaty, ktery se normalne oblikaj do satu pro dospely a chodej do prace, pijou pivo atd:)))
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    RIVEEK: tak hlavně že si kakaovej chlebíček přečtou na svym "telefonu komorkowym" :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯ pšonci no , ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    AMANT: oni na nás vůbec koukaj dost divně - kolegyně polka říkala, že jim přijde i směšný naše přidávání koncovky "ko" - když před ní dospělý chlap řekne třeba "cédéčko," "kolečko," nedejbože "autíčko" je jí za něj až trapně... takhle u nich mluví nejmenší děcka. A že šukaj drogy jim nevadí :-/
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    YUUKI_23: ... jeden milión Bulharů je jenom milión Bulharů...
    YUUKI_23
    YUUKI_23 --- ---
    Hele a to znáte tohle: “Kolik máš Bulharů?” (Možná je to s malým b). Nikdy jsem to nepochopil...
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Jj. Tuhle jsem se přesně na toto téma s nějakýma polákama bavil a podobně, jako nám přijde, jako kdyby šišlali, tak jim přijde, že mluvíme jako malý děti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam