• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Asi jsem při pondělku trošku pomalejší... takže... pomoc?

    [ SN0008102070570 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PREVRACENY: myslim, ze jsou tady lidi celkem ochotni a s utocnyma komentarema se tu setka opravdu malokdo, to se o to musi hodne snazit a zaslouzit..
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SELECTOR_IX: Velice úzká sorta lidí to chápe, velice úzká sorta lidí to potřebuje vysvětlit a zbytek to nechápe, ale nezeptá na to z několika důvodů:
    -nechce schytat útočné komentáře, že to nechápou
    -je jim to fuk
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    PREVRACENY: spíš velice úzká sorta lidí to potřebuje vysvětlit...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NAZARETSKY: Ano, přesně to myslím. Ale chtěl jsem naznačit, že je to vtipné pro velice úzkou sortu lidí.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    PREVRACENY: Myslis-li Cyrana a podobne, tak tam se jedná o neftipnouy podou vedeckeho hjumoru. To s memy, ktere szi predevsim na formu, nema absolutne nic spolecneho.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SIRIEN: Takže trochu vtipy od Járy Cimrmana, ne?:)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TAP: co se pamatuju (a nezaručuju, že to je správně), tak se ptáš na finální výsledek (ehm... aktuální iteraci vývoje...) meme evoluce, která už došla do minimálně první, dost možná druhé metaúrovně.

    Na počátku byla vcelku zřejmá struktura akce/reakce:
    Někdo1: NěcoA
    Někdo2: NěcoB

    Druhý krok kdy se záhy oddělila absurdní větev kdy B které bylo pointou nenavazovalo na A (Je tu někdo doktor? Já sem vegan!) můžeme přeskočit, ale je dobré si uvědomit, že tam proběhl.

    Následně v reakci na nějaké jedince s reflexem typu "Ahoj, já mám iPhone a sem vegan" nabrala celá věc parodickou podobu:
    No one:
    JK Rowling: A i tahle postava je buzna!

    To se následně rozmáchlo a celá věc zobecněla z podobných specifických jedinců na cokoliv, co se děje z něčí vlastní iniciativy popř. bez zcela zjevné příčiny popř. v návaznosti na něco ve skutečnosti vcelku běžného. Demonstrováno zde kolegou.

    ...a jinak ano, je to aktuální meme trend pro tuto sezónu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TAP: Jako mě to tam dává další vrstvu v tom smyslu, že co se děje dál v tom memu je něco, o co se nikdo neprosil a nikdo se na to neptal. Ale jinak prostě sestimsmiř.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    no one

    TAP:
    může mi někdo prozradit, proč 90% memes za poslední měsíc začíná frází "no one:"? neviděl jsem snad jedinej, kde by to přidávalo nějakou další vrstvu vtipu. anebo je to prostě formát pro jaro 2019 a sestimsmiř?
    TAP
    TAP --- ---
    může mi někdo prozradit, proč 90% memes za poslední měsíc začíná frází "no one:"? neviděl jsem snad jedinej, kde by to přidávalo nějakou další vrstvu vtipu. anebo je to prostě formát pro jaro 2019 a sestimsmiř?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SKY_MAX: Ottoman-Osman/nábytek
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Co moudryho zase vypustil Bures z ust ??

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    plot twist:
    Gandaf - Mellon
    https://www.youtube.com/watch?v=wvPWJjiDwdI
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PREVRACENY: meloun je zde zástupným prvkem, symbolizujícím prapředka v prenatálním stádiu, který je schopen vnímat okolí a učit se
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nas maly melounek se uci spoustu novych veci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam