• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    A co kdybychom založili anketu: Urážení a nadávání
    A) Chci
    B) Nechci
    BURAN
    BURAN --- ---
    WOODMAKER: upresnuji, ze PREVRACENEHO ignoruji (nebo mi neprekazi) a GAYCHAT okolo nechci.

    Podobne postavena anketa by mohla vypadat:
    "WOODMAKER je borec a/nebo kreten."
    A) ano
    B) ne

    ;-)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---

    Převráceného a/nebo gaychat okolo

    117 hlasy od 117 respondentů

      ASHLEY
      ASHLEY --- ---
      Proboha proc tu otravnou vec porad krmite?
      SUCZKER
      SUCZKER --- ---
      J4C0B1M: Dik XDDD! A jeste teda musim poznamenat, kdyz jsem to postoval, tak jsem mozna cekal, ze tu nekoho seznamime s Magrittem a jeho fajfkou, ale necekal jsem, ze takova picovina povede k tolika prispevkum ... A za GILHAD taky moc diky :)
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      GILHAD: Platónova jeskyně? :-)
      J4C0B1M
      J4C0B1M --- ---
      SUCZKER: Legendy praví, že jsou to dvojčata, co od sebe byla násilně oddělena již v útlém věku, protože takové zlo nemohlo zůstat na jednom místě! Avšak shodou náhod se po letech opět setkávají, nic netušící o své tajemné minulosti, zde na Nyxu. Jakou budoucnost jim nachystal osud do vínku se bohužel musíme dozvídat prostřednictvím jejich šifrovaných zpráv. Jsme jen figurky na šachovnici Božího plánu.
      SUCZKER
      SUCZKER --- ---
      PREVRACENY je novej nick kocoura mikese, nebo co ?
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      KAKIHARA: Stačí neprovokovat poznámkami o policajtech, přestat mi nadávat a pak to všichni přestanou "odnášet", jak tvrdíš.
      KAKIHARA
      KAKIHARA --- ---
      PREVRACENY: Ty jseš prostě normální idiot, kterej je natolik blbej, že má potřebu tou svou prostoduchou hloupostí mávat každýmu před ksichtem a zpívat u toho že je debil. Akorát ti to nedochází, což odnášej všichni ostatní.
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      GILHAD: A btw, toto je už hodně trapné: "Zamyslíš se - pardon, toho asi schopen nejsi, ale tak se zeptáš náčelníka, ten svolá oddělení - a s celkovým IQ 110 dáte dohromady, že to asi skutečně je obraz dýmky, nikoli dýmka"
      Zbytečná poznámka s narážkami na policajty.
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      GILHAD: Naprosto zbytečný příspěvek. Vše jsem pochopil už u příspěvku ALEA z 16.6.2019 ve 22:20.
      GILHAD
      GILHAD --- ---
      PREVRACENY: viz GILHAD:
      zadáš do googlu René Magritte vyjede ti hned na první stránce vpravo medailonek o daném umělci a v něm je (ó jaké překvapení) obraz na který se ptáš. Klikneš na něj, vyjede ti jako první odkaz na wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/Zrada_obraz%C5%AF
      Sám Margite k tomu napsal: „Slavná dýmka. Jak mi to lidé vyčítali! A přece, můžete mou dýmku nacpat tabákem? Ne, je to jen reprezentace, že? Takže kdybych na obraz napsal ,Toto je dýmka‘, tak bych lhal!“

      Zamyslíš se - pardon, toho asi schopen nejsi, ale tak se zeptáš náčelníka, ten svolá oddělení - a s celkovým IQ 110 dáte dohromady, že to asi skutečně je obraz dýmky, nikoli dýmka.

      Požaduje-li pak capcha vybrat všechny čtverce, kde je dýmka na slavném obraze, který upozorňuje, že není dýmka ale jen obraz dýmky, tak máš https://cs.wikipedia.org/wiki/Paradox , který je podstatou tohoto vtipu.

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Vtip Vtip, anekdota, popřípadě fór, je krátké vyprávění, jehož účelem je pobavit příjemce (posluchače či čtenáře). Obvykle je založen na dvojznačnosti, absurditě nebo paradoxu, ...

      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      ALEA: Vidíš to, to jsem neznal. Nenapadlo mě ten text překládat. Je pravda, že hloupost lidí se vždycky měřila podle znalosti umění.
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      ano, je to s ním trochu dada.
      PRAASHEK
      PRAASHEK --- ---
      PREVRACENY: vskutečnosti to není dýmka, ale Patrasová
      ATUARFIK
      ATUARFIK --- ---
      Když už jsme u toho modenrího umění, nechtěl by Převrácený už konečně jít k Duchampovi?
      NAZARETSKY
      NAZARETSKY --- ---
      PREVRACENY: A taky je tam napis, kulturni barbare.
      ALEA
      ALEA --- ---
      PREVRACENY: pointa vtipu souvisí s tím obrazem. určitě bylo napsáno spousta slov o tom, co tím malíř myslel, věřím, že se dají dohledat i v češtině.
      ale když máš věc s nápisem "toto není dýmka" a ty řekneš "ale to je dýmka", tak zníš jako velmi hloupý člověk, co se snaží trollit a moc mu to nejde.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam