• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    A co kdybychom založili anketu: Urážení a nadávání
    A) Chci
    B) Nechci
    BURAN
    BURAN --- ---
    WOODMAKER: upresnuji, ze PREVRACENEHO ignoruji (nebo mi neprekazi) a GAYCHAT okolo nechci.

    Podobne postavena anketa by mohla vypadat:
    "WOODMAKER je borec a/nebo kreten."
    A) ano
    B) ne

    ;-)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---

    Převráceného a/nebo gaychat okolo

    117 hlasy od 117 respondentů

      ASHLEY
      ASHLEY --- ---
      Proboha proc tu otravnou vec porad krmite?
      SUCZKER
      SUCZKER --- ---
      J4C0B1M: Dik XDDD! A jeste teda musim poznamenat, kdyz jsem to postoval, tak jsem mozna cekal, ze tu nekoho seznamime s Magrittem a jeho fajfkou, ale necekal jsem, ze takova picovina povede k tolika prispevkum ... A za GILHAD taky moc diky :)
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      GILHAD: Platónova jeskyně? :-)
      J4C0B1M
      J4C0B1M --- ---
      SUCZKER: Legendy praví, že jsou to dvojčata, co od sebe byla násilně oddělena již v útlém věku, protože takové zlo nemohlo zůstat na jednom místě! Avšak shodou náhod se po letech opět setkávají, nic netušící o své tajemné minulosti, zde na Nyxu. Jakou budoucnost jim nachystal osud do vínku se bohužel musíme dozvídat prostřednictvím jejich šifrovaných zpráv. Jsme jen figurky na šachovnici Božího plánu.
      SUCZKER
      SUCZKER --- ---
      PREVRACENY je novej nick kocoura mikese, nebo co ?
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      KAKIHARA: Stačí neprovokovat poznámkami o policajtech, přestat mi nadávat a pak to všichni přestanou "odnášet", jak tvrdíš.
      KAKIHARA
      KAKIHARA --- ---
      PREVRACENY: Ty jseš prostě normální idiot, kterej je natolik blbej, že má potřebu tou svou prostoduchou hloupostí mávat každýmu před ksichtem a zpívat u toho že je debil. Akorát ti to nedochází, což odnášej všichni ostatní.
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      GILHAD: A btw, toto je už hodně trapné: "Zamyslíš se - pardon, toho asi schopen nejsi, ale tak se zeptáš náčelníka, ten svolá oddělení - a s celkovým IQ 110 dáte dohromady, že to asi skutečně je obraz dýmky, nikoli dýmka"
      Zbytečná poznámka s narážkami na policajty.
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      GILHAD: Naprosto zbytečný příspěvek. Vše jsem pochopil už u příspěvku ALEA z 16.6.2019 ve 22:20.
      GILHAD
      GILHAD --- ---
      PREVRACENY: viz GILHAD:
      zadáš do googlu René Magritte vyjede ti hned na první stránce vpravo medailonek o daném umělci a v něm je (ó jaké překvapení) obraz na který se ptáš. Klikneš na něj, vyjede ti jako první odkaz na wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/Zrada_obraz%C5%AF
      Sám Margite k tomu napsal: „Slavná dýmka. Jak mi to lidé vyčítali! A přece, můžete mou dýmku nacpat tabákem? Ne, je to jen reprezentace, že? Takže kdybych na obraz napsal ,Toto je dýmka‘, tak bych lhal!“

      Zamyslíš se - pardon, toho asi schopen nejsi, ale tak se zeptáš náčelníka, ten svolá oddělení - a s celkovým IQ 110 dáte dohromady, že to asi skutečně je obraz dýmky, nikoli dýmka.

      Požaduje-li pak capcha vybrat všechny čtverce, kde je dýmka na slavném obraze, který upozorňuje, že není dýmka ale jen obraz dýmky, tak máš https://cs.wikipedia.org/wiki/Paradox , který je podstatou tohoto vtipu.

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Vtip Vtip, anekdota, popřípadě fór, je krátké vyprávění, jehož účelem je pobavit příjemce (posluchače či čtenáře). Obvykle je založen na dvojznačnosti, absurditě nebo paradoxu, ...

      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      ALEA: Vidíš to, to jsem neznal. Nenapadlo mě ten text překládat. Je pravda, že hloupost lidí se vždycky měřila podle znalosti umění.
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      ano, je to s ním trochu dada.
      PRAASHEK
      PRAASHEK --- ---
      PREVRACENY: vskutečnosti to není dýmka, ale Patrasová
      ATUARFIK
      ATUARFIK --- ---
      Když už jsme u toho modenrího umění, nechtěl by Převrácený už konečně jít k Duchampovi?
      NAZARETSKY
      NAZARETSKY --- ---
      PREVRACENY: A taky je tam napis, kulturni barbare.
      ALEA
      ALEA --- ---
      PREVRACENY: pointa vtipu souvisí s tím obrazem. určitě bylo napsáno spousta slov o tom, co tím malíř myslel, věřím, že se dají dohledat i v češtině.
      ale když máš věc s nápisem "toto není dýmka" a ty řekneš "ale to je dýmka", tak zníš jako velmi hloupý člověk, co se snaží trollit a moc mu to nejde.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam