• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    na dovoleny jsem propasl start AREA51 meme... muzete me nekdo odkazat kde to zacalo at vim ktera bije? :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    uz ste to zabili dukladnejs, nez preklad,tak by stacilo :p
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Self-hating Grammar Nazis :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    RIVEEK: neohrabaným slohem myslíš, že "moje holka kouří" má jakoby znamenat "z mé holky se kouří" ?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MAKROUSEK: to právě dělá tu lehce zavádějící (byť slohem kapku neohrabanou) dvojsmyslnost. Na první dobrou si má většina lidí myslet, že si po sexu zapálila a ty to zazdíš lubrikantem.
    BTW : když máš blbej komín, špatněj tah a kouřej ti kamna do místnosti, taky nebudeš říkat "kouří se mi z kamen," ale jen "kouřej mi kamna."
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SKY_MAX: Blbej preklad. V anglctine je smoking kourit i kourit se z neceho. V cestine to nedava smysl, protoze by tam muselo byt "z my holky se po sexu kouri".
    ARAON
    ARAON --- ---
    SKY_MAX: Trenim vznika teplo. Je treba lubrikovat.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DA_NIELA: Hej, jako, tady se smí děkovat jen pluskem! A buď ráda, dostala bys kouř, že sis to nevygooglila.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    PREVRACENY: Dík za odpověď, od tebe bych ji nečekala...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DA_NIELA: Ano.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PRAASHEK: Nebo přejmenovat klub na "Poznej vtip + jejich vysvětlení, ale pouze pokud se jedná o nějaký opravdu záludný vtip a než ho sem pošleš, tak si to ještě čtyřikrát rozmysli, jinak dostaneš čoud".
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    PRAASHEK: (zvraceny interleguan me rozstipal,JoTD)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: mě to třeba nesere a nevidím důvod, proč by se mělo zvracenymu nějak omezovat zdejší vyjadřování. koho to sere, ať dá mínus, založí si poznej vtip pro inteleguány a drží hubu. nebo uvidí!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALEA: nah, já sem už dost nakloněnej tomu (~75+%...?) že to je troll, ale rozdávání tropického ovoce tu s nějakou spravedlností nemá nic společnýho, je to jen o mý (resp. PRAASHEKově, HASHově... teda, ne, že by se tyhle dva nějak moc starali, ale...) trpělivosti s přílišnym bordelem. Plus nevěřim na přílišné moderování a navíc kdyby byly všechny internety bezpečné a přívětivé, tak by se ze všech uživatelů stali zamerikanizovaný přecitlivělý fňukny co se rozbrečej po každym facebookovym šťouchnutí.
    ALEA
    ALEA --- ---
    SALVATOR: by to měl pochopit, jestli...
    bohužel už delší dobu v tomto klubu probíhá polemika, jestli je podmínka této věty splněna, neboli zda je úplně... nebo ne úplně šikovně trolí...
    vzhledem k tomu, že s jednou možnou odpovědí se víceméně pojí ocenění v podobě žlutého ovoce, tak jsem lehce zvědavá, jestli bude někdy jasně zodpovězeno...
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREVRACENY:od pokropenyho kropice prece jen uz ubehl nejakej cas, dneska jsou ty pointy vetsinou trochu sofistikovanejsi a nektery predpokladaj i rozhled a inteligenci. ale porad existujou straight forward fory o prdeni, tak nemusis truchlit.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SALVATOR: Ok, s tím jeho jménem to dává smysl. Ale je to hodně velká obklika:)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    V kombinaci s tím, že Раде bude pravděpodobně odněkud z Balkánu ti to musí docvaknout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam