• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    na dovoleny jsem propasl start AREA51 meme... muzete me nekdo odkazat kde to zacalo at vim ktera bije? :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    uz ste to zabili dukladnejs, nez preklad,tak by stacilo :p
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Self-hating Grammar Nazis :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    RIVEEK: neohrabaným slohem myslíš, že "moje holka kouří" má jakoby znamenat "z mé holky se kouří" ?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MAKROUSEK: to právě dělá tu lehce zavádějící (byť slohem kapku neohrabanou) dvojsmyslnost. Na první dobrou si má většina lidí myslet, že si po sexu zapálila a ty to zazdíš lubrikantem.
    BTW : když máš blbej komín, špatněj tah a kouřej ti kamna do místnosti, taky nebudeš říkat "kouří se mi z kamen," ale jen "kouřej mi kamna."
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SKY_MAX: Blbej preklad. V anglctine je smoking kourit i kourit se z neceho. V cestine to nedava smysl, protoze by tam muselo byt "z my holky se po sexu kouri".
    ARAON
    ARAON --- ---
    SKY_MAX: Trenim vznika teplo. Je treba lubrikovat.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DA_NIELA: Hej, jako, tady se smí děkovat jen pluskem! A buď ráda, dostala bys kouř, že sis to nevygooglila.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    PREVRACENY: Dík za odpověď, od tebe bych ji nečekala...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DA_NIELA: Ano.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PRAASHEK: Nebo přejmenovat klub na "Poznej vtip + jejich vysvětlení, ale pouze pokud se jedná o nějaký opravdu záludný vtip a než ho sem pošleš, tak si to ještě čtyřikrát rozmysli, jinak dostaneš čoud".
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    PRAASHEK: (zvraceny interleguan me rozstipal,JoTD)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: mě to třeba nesere a nevidím důvod, proč by se mělo zvracenymu nějak omezovat zdejší vyjadřování. koho to sere, ať dá mínus, založí si poznej vtip pro inteleguány a drží hubu. nebo uvidí!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALEA: nah, já sem už dost nakloněnej tomu (~75+%...?) že to je troll, ale rozdávání tropického ovoce tu s nějakou spravedlností nemá nic společnýho, je to jen o mý (resp. PRAASHEKově, HASHově... teda, ne, že by se tyhle dva nějak moc starali, ale...) trpělivosti s přílišnym bordelem. Plus nevěřim na přílišné moderování a navíc kdyby byly všechny internety bezpečné a přívětivé, tak by se ze všech uživatelů stali zamerikanizovaný přecitlivělý fňukny co se rozbrečej po každym facebookovym šťouchnutí.
    ALEA
    ALEA --- ---
    SALVATOR: by to měl pochopit, jestli...
    bohužel už delší dobu v tomto klubu probíhá polemika, jestli je podmínka této věty splněna, neboli zda je úplně... nebo ne úplně šikovně trolí...
    vzhledem k tomu, že s jednou možnou odpovědí se víceméně pojí ocenění v podobě žlutého ovoce, tak jsem lehce zvědavá, jestli bude někdy jasně zodpovězeno...
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREVRACENY:od pokropenyho kropice prece jen uz ubehl nejakej cas, dneska jsou ty pointy vetsinou trochu sofistikovanejsi a nektery predpokladaj i rozhled a inteligenci. ale porad existujou straight forward fory o prdeni, tak nemusis truchlit.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SALVATOR: Ok, s tím jeho jménem to dává smysl. Ale je to hodně velká obklika:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam