• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    A tohle asi taky nepomůže co?

    AMANT
    AMANT --- ---
    GORYTHC: hm, to taky nechapu, protoze ten dementni reckej trpaslik si dal do ignoru pulku nyxu, takze vidim kulovy.
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    Hele nehádejte se. Postižený hovno sem já, protože nechápu tohle :
    [ DRAGON @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]

    a to ani s touto nápovědou
    EDC – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/EDC
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREVRACENY: jasne, otrav a ztoxicti kazdy auditko, kam vlezes, ale pryc maj jit ostatni. kriple fizlovskej ulhanej.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: Lžeš, tohle není o pochopení vtipu, když víš co znamená slovo tripping, tak víš v čem spočívá vtip, není na tom nic na chápání/nechápání. Tripping = halucinace - konec.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: Ty, protože někomu vyčítáš tak individuální rozdílnou věc jako je pochopení vtipu. Každýmu to dochází různě. Já se tady taky kolikrát divím, na co se lidi ptají, ale určitě jim nepíšu, že jsou retardi, vymrdanci apod.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: kámo brácho, celej ten strip je na 100% pochopitelnej s angličtinou ze základní školy, dneska možná prvního stupně, jediný, kurva jediný slangový slovo je "tripping" a to si mohl vygooglit za 5 sekud na urban, tak kdo je tady z nás dvou postižený hovno.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: Dej si unbook a taky si ulehči život. Retarde.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    dejte někdo na nástěnku linky https://www.urbandictionary.com/ a https://knowyourmeme.com/ retardům by to mohlo ulehčit život
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: ne, budu hodný, kterýmu slovo v tom nerozumíš
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: přečti si to znovu a říkej nahlas: "ha-ha-ha, hi-hi-hi, ho-ho-ho". budeš-li takto činit hodinu, přijde si pro tebe fantomas
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    GILHAD: Tak by bylo dobré si to ověřit před nějakým monologem.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MICRO: účinnost od: 17.08.2000 - to už jsem měl VŠ za sebou - takže jak řikám, sekunda je správná, vteřina je zastaralá, nicméně zažitá a v době mých studií byla naopak správná ona.

    Myslím, že Dylan to shrnul celkem jasně: "Časy se mění ..." (i co se jejich "jediných správných" jednotek týče)

    (a teď se mi nechce dohledávat vyhlášku o správném uvádění oficiálních časových hodnot, která byla datována způsobem jí odporujícím, stejně jako řada dalších vyhlášek, vyhlášených v době, kdy tato již byla v platnosti)
    MICRO
    MICRO --- ---
    GILHAD: Tolik informací, a chybí to nejpodstatnější: Jediný „správný“ název pro jednotku času je sekunda. Vteřina se používá pouze pro úhlovou míru.

    Vyhláška č. 264/2000 Sb. o základních měřicích jednotkách a ostatních jednotkách a o jejich označování - TZB-info
    https://www.tzb-info.cz/...kladnich-mericich-jednotkach-a-ostatnich-jednotkach-a-o-jejich-oznacovani
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SALVATOR: To je mi líto, já to začal psát po SELECTOR_IX: jenže než jsem to dopsal, tak do toho ještě přišla pošta s balíkama a pak mi to zas bylo líto mazat, když už to bylo skoro hotové.


    NELLAS: Samozřejmě vážená holčičko, všechny peníze, které jste mi za tento příspěvek zaplatila Vám budou okamžitě zaslány po expresním kurýru, jen co bude na můj účet připsána částka za vyslání tohoto kurýra a manipulační poplatek 6.000 Kč v použitých bankovkách. Jak vidíte, snažím se dělat vše pro uspokojení platících zákazníků a rozhodně se nehodlám na jejich účet neoprávněně obohacovati.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SCHWAB: Zrovna sem chtěl napsat, že jak tak koukám na těch 6000+ znaků, tak mě napadlo jestli si mě nesplet s Převráceným.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SALVATOR: možná to mělo patřit Prislusnikovi.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GILHAD: Mně to už zase nepřijde vtipné. Chci vrátit peníze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam