• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    TAP: jakoze sem taky fizl?
    TAP
    TAP --- ---
    PYROMANEK a PREVRACENY, udělejte si prosimvas nějaký avatary, takhle musí člověk při čtení tady v tom blátě zapojovat mozek víc, než by chtěl, díky
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PREVRACENY: mozna bys mel jit za kolegama z oddeleni kybersikany, at se na to podivaj
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PREVRACENY: kamo delam v informacnim stredisku a mas pravdu, kreteni jako ty tam chodej... tak jim reknu, at jdou do pyci, oni me ze sem curak... a uz se nevracej...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PREVRACENY: klidne napis predmet dolicny, my to pochopime
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KAKIHARA: Nebrečím, jen dávám ukázku.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: Nebreč
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    tohle auditko patri posledni dobou mezi me nejoblibenejsi, hned jak jsem videl 50+ novych zacal jsem se tesit, a nebyl jsem zklaman.. jen tak dal poldo, nenech se tady sikanovat :)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    A tady to celý vidíte. Už to mohlo být jako v klidu a zametený. A pak prostě dorazí tenhle a začne se do mě navážet.

    HANSHOLER: Proč bych to dělal?
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AMANT: Gratuluju, tuhle paralympiádu jsi vyhrál :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    este je tady?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PREVRACENY: Ach ty nešťatníče.
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREVRACENY: jasny no, ses obet, ale zvladas to.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    AMANT: To není pravda. Občas se stane, že někdo třeba hodí odkaz a pohoda. Pochopím a je to. Když, ale reaguje nějak rejpavě, nebo přímo vulgárně, tak reaguju taky. To dá rozum.
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: jo vim, je to nejak takhle: "kdyz chces nekoho poucovat, nepouzivej ta neproflaknutejsi klise":P
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AMANT: ... víš, co se říká o dohadování se na internetech :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREVRACENY: a dyt tady s tebou kazdou tu pointu musi nekdo milionkrat proiterovat a stejne bezvysledne, tvoje schopnost nerozumet pointe ma vlastnosti fraktalu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SALVATOR: Jo, to mi pak už docvaklo z těch příspěvků. Ale fakt jsem hledal.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PREVRACENY: Tak asi nějak málo, nebo blbě, nebo já nevim. Tam opravdu stačí najít si, co znamená v aj to be trippin a musí ti prostě dojít, že fór je v tom, že sýry vyjadřujou svá přání a přání tý holky je, aby neměla takový halušky, protože vidí mluvící sýry. A to je všechno.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NELLAS: takže ptaní se na význam vtipu v klubu tomu určeném je "otravování vzduchu"?

    AMANT: Dementy ano. To s tebou souhlasím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam