• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    FREAKOX: Vidis tak to potirani? Potirej si co chces, cim chces, ja to nevymyslel...

    Kontra - tedy proti, rozhnedka, tedy roztazena rit.

    Dalsi otazky na lamparne hlavniho nadrazi.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FREAKOX: Kréme, mladej chce trojku
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    BLACKHEAD: Ve slovním podání je to:
    - Jak se nazývá orgán k potírání homosexuality?
    - Kontrarozhnědka

    Tam zase nevidim ten krém nikde :)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    FREAKOX: Plus: rekl bych, ze je to tam jeste o level jinde, s tim potiranim, kdyz ho pri tom potira tim kremem... Holt Vrtulnik byl, je a bude mimon! :-D
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    EL_KO: jo, takže já jako heterák mu narvu něco do hnědky a tím pádem mu znemožním homosexualitu v ten okamžik a pokud se to udělá organizovaně, tak je to kontrarozhnědka.. je to tak? :)
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    FREAKOX: no ano, jde o takový anální humor celkově.
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    EL_KO: Díky za upřesnění :) .. bez videa v mluveném vtipu se to označovalo jako "orgán na potírání homosexuality", nicméně na videu je to názorné, ale i tak nechápu, jak se dá potírat homosexualita tím, že někomu strčim něco do hnědky.
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    FREAKOX: "hnědka" bylo tenkrát trendy synonymum rekta. Majkl-V měl toto slovo obzvláště v oblibě. Svého věrného rozhlasového panoše taky obdařil uměleckým pseudonymem "Homo hnědka Homeboy".
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    Asi minimálně 20 let nerozumím jednomu vtipu. Vždycky jsem si říkal, že třeba jednou to pochopim, ale jak se nyní zase překlápím do stavu, že už asi nikdy nic nepochopim, tak prosím o pomoc. Zřejmě hodně lidí to chápe - dokonce jeden týpek mi říkal, že to bylo hnusný, protože má hemeroidy, ale já fakt nevim. Předem díky za pomoc.
    Jde mi o KONTRAROZHNĚTKU:
    Vrtulník Michael V - Runway party - kontrarozhnětka a jiné
    https://www.youtube.com/watch?v=geY8Q14wGVo
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    PREVRACENY: Tak to pozor. S fizlem se o fizlech nevtipkuje!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PREZVRACENYJ PLZ, zařaď si do znalostního slovníku trippin, acid, lsd. většinou jde o to, že když jsi vyjetý, tak vnímáš věci jinak. mám dojem, že na tenhle typ humorů se ptáš pořád
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jo a bejt na tripu. Znamená jako že jsi pozřel či si píchnul drogu. Třeba marihuanu. A jsi ve zfetovanem stavu, a vnímáš realitu úplně jinak. Jakože zdrogovaně. Protože jsi pozřel tu drogu.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PREVRACENY: Není to ani moc vtipný, jako prostě, že to jen je. Obrázek je prohannej přes DeepDream, což je "computer vision program created by Google engineer Alexander Mordvintsev which uses a convolutional neural network to find and enhance patterns in images via algorithmic pareidolia, thus creating a dream-like hallucinogenic appearance in the deliberately over-processed images."
    Mrkni na nějaký obrázky a uvidíš, že ono to vždycky generuje oči a obličeje a je to samo o sobě hrozně tripy i kdyby si to zamířil na obyčjenou stěnu.
    V tomhle případě vzal někdo obrázek nějakýho take out jídla a použil na to DeepDream, kterej z toho udělal něco, co reálně vypadá, jako kdyby si byl na tripu.
    Vtipný to neni, ale je to relatable pokud si někdy na tripu byl a nebo pokud si nebyl, ale chceš a hrozně se směješ a upvotuješ všechny "high on drugs" vtipy a memy.
    Stačí dát plusko jestli ti to tak stačí
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NAZARETSKY: Já se tady pouze ptám na vysvětlení vtipů. Co je na tom sobeckého. Jo a ještě, když se do mě někdo pouští, tak mu to vracím. To z jejich strany není sobecké?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    PREVRACENY: Namaž si chleba paštikou a plácni si ho na čelo. Seš ubohej hajzl, kterej se rohodl tu zkurvit klub. Proč jsi tak sobeckej a bezohlednej? Chováš se tak ke svému okolí i mimo internet?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: Já nic nepotvrzuju.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: proč se k tomu kurva vyjadřuješ a jen potvrzuješ, že jsi kripl?
    HANSHOLER
    HANSHOLER --- ---
    ATUARFIK: akorát že on a) neví/ nemá zkušenost s kyselinou
    b) neví co je to vrcholit, vyvrcholit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ATUARFIK: jeho poznámku o Google překladači jsem radši nekomentoval.:D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NELLAS: To by ovšem zrovna v tomhle případě mohlo vést k dalším zajímavým nepochopením / otázkám. :)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Hoďte na něj deku, nebo ho zabiju.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASHLEY: Teď myslíš ty, který mě prudí? S těma policajtama a tak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam