• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    A co je dpc tohle kombo ty urvany kravy a ty kocky ??

    [ ADMIX @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SUCZKER: Lelkovat
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SUCZKER: rozumnej člověk by měl už spát. A ne se zaseknout na takový píčovině, jako je video na fcb. Kde týpci uprostřed džungle staví bazén za pomoci bambusu..
    https://m.youtube.com/watch?v=mn1DEeyqaT4
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SUCZKER: Ekvivalent milonů různejch dalších videí, který ti naskakujou jako autoplay na YouTube, fejsbuku, ig TV, atd....proste takovy ty videa “okay, one more and then I’m really really going to sleep”
    ARAON
    ARAON --- ---
    SUCZKER: Je hned několik podobných populárních YouTube kanálů s tímto obsahem. Ukázkou: https://youtu.be/a-Kxh1G0G5Y
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NIKDAS: reklamační oddělení je otevřeno každou neděli po šestém nálezu dvojitého ořechu spadlého ze stromu v nejmenovaném Africkém městě. Oddělení se nachází v Sardínii za rohem.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NIKDAS: děkujeme za konstruktivní poznámku, název klubu byl patřičně upraven.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    ALEA: Jo takhle, uplně mi uniklo, že se to stalo, a dostalo do novin https://www.thelocal.se/20190821/man-attacked-by-crocodile-in-stockholm

    Taky se přiznám, že jsem si Bakaláře spletl s Chalupářema.

    Každopádně díky za vysvětlení, ale teda na to, že ručíte za vtpnost jste se moc nepředvedli :D
    ALEA
    ALEA --- ---
    NIKDAS: není to nevysvětlitelný vtip... jen situační humor většině lidem nepřijde nutný vysvětlovat, zvlášť když právě tohle je vysvětlení toho, co se stalo... a taky to není nijak výrazně vtipné. já se usmála, ale že bych se válela smíchy po zemi...

    "Na politika ve Stockholmu zaútočil Castro. Kubánec se ke svému činu nijak nevyjádřil."
    takový nebo jiný zajímavý titulek můžeš z podobného příběhu vytvořit velmi snadno.
    je to kuriózní, zajímavé. když dodáš vysvětlení, někoho ten příběh pobaví, řekne si "dobrá náhoda"...
    je prostě zajímavé, že kubánský krokodýl se přes sovětský svaz dostal až do Stockholmu a napadl účastníka banketu.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NIKDAS: Drogy jsou spatne, aaaano...
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NIKDAS: Dostanu nějakou cenu za nevysvětlitelný vtip?
    JOPS
    JOPS --- ---
    ATUARFIK:

    SKY_MAX:

    jasny :) ja jsem blbej, ja jsem si furt rikal, co to je za statistiku vynaseni kosu a on to je ucet :)

    Dobry, diky :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    JOPS: joke na stereotyp, že chlap rád a velmi často chodí do hospody. Takže, když ho žena pošle s košem (a nebo když půjde sám), tak když už bude venku, tak si rovnou skočí na jedno, dvě, tři, čtyři, atd.. Kdyby to bylo v nějakym českym seriálu, tak pak až se bude na mol vracet domů a vzbudí manželku, tak přinese koš nevysypanej a ještě se bude chlubit, že ho nezapomněl nebo podobnej nevtip.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    JOPS: To jsou ty náhody - jdeš se projít po Letné a omylem skončíš na koncertě, jdeš s košem a omylem skončíš v hospodě na pár drinků.
    JOPS
    JOPS --- ---
    hele, asi jsem debil, ale nechapu...

    [ HNILOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SLAMITCH: hele tak to netuším, ale dost bych se divila, kdyby tam něco takového bylo. Lepší mi v rámci téhle pointy přišlo počkat až na střední školu, protože prepubertální smradi furt spí málo :-D
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    ZUZKAOU: Aha, tak to jsem pochopil. Já čekal, že tam bude nějaký specifický důvod, proč čekal zrovna až jí bude 12 let. Jak tam jsou ty čísla tak pečlivě vyjmenovaný, přišlo mi, že musí jít o nějakou mně neznámou (popkulturní?) referenci na kombinaci 12, 4:15 a 4.
    Každopádně díky :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SLAMITCH: Malé děti činí lidem okolo mnohá příkoží. Např budí svoje rodiče. třeba zoufalým pláčem v sobotu ve čtyři ráno, protože jim spadla peřinka....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam